1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Yılbaşı İçin Özel Kombin Önerisi

Yılbaşı İçin Özel Kombin Önerisi
29 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 2.330 kez okundu.

Yeni yıla girerken  doğru kıyafet seçimi ile gecenin en şık görünümüne sahip olabilirsiniz. Yılbaşı partilerinde çok özel görünmek için her şeyden önce gideceğiniz mekana göre seçim yapmalısınız. 2017 yılının modasına uygun olarak yılbaşı için özel kombin yapmak istiyorsanız doğal, gizemli, sade bir şıklık yaratmalısınız.

Yılbaşında pullu ve payetli parçalarla farklı kombinler yapabilirsiniz. Dantel detaylı parçaları kullanarak da farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Saten elbise seçimi de zarif bir kombin yaratacaktır. Cutout elbise seçerek cesur ve iddialı bir kombin yapabilirsiniz. Parlak kumaştan parçaları sade kumaşlarla kombinleyebilirsiniz. Transparan bluz ve sade etek ile de sade ve şık bir kombin yapabilirsiniz.

2017 Yılbaşı Kombini Nasıl Olmalı?

2017 yılı moda dünyasında doğallık ve tarz bir görünümün rüzgarının estiği yıl olacak. Yılbaşı kombin seçimi de doğal, gizemli bir şıklıkta olmalı.  Gideceğiniz mekanın havasına göre seçim yaparken frapan olmamaya özen göstermelisiniz. Modern ve cool çizgiler bu yılın modasını oluşturuyor. Aşırı süslü ve abartılı kıyafetler geride kalıyor, bu nedenle sade, doğal ve tarzı olan kıyafetler seçmelisiniz.

Yılbaşı kombininizde dar pantolon ve transparan bir bluz seçebilirsiniz. Ya da payetli bir etek ile düz bir bluz tercih edebilirsiniz. Kırmızı yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez rengidir. Kırmızı giymek istiyorsanız koyu kırmızı cutout bir elbise seçebilirsiniz. Koyu tenli hanımlar açık pudra, gece mavisi gibi renkler tercih edebilirler. Açık tenli hanımlar siyah ve soğuk renkler ile gizemli bir şıklık yakalayabilirler

                                               Yılbaşı için topuklu ayakkabı önerileri                           

Yılbaşında Kombin Seçenekleri

Yılbaşında gideceğiniz yere göre yılbaşı kombin seçenekleri de değişecektir. Şık bir davete gidiyorsanız dekolteli, hafif süslemeleri olan bir elbise tercih edebilirsiniz. Gece kulübü gibi bir yere gidiyorsanız minibluz, dar pantolon ve büstiyer gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Yılbaşı için topuklu ayakkabı önerileri

Bir ev partisi için rahat ama şık parçaları bir araya getirebilirsiniz. Sokak partileri için de yine cool bir görünüm oluşturmaya özen göstermelisiniz. Kombinlerinizi tamamlayacağınız ayakkabı ve aksesuarlarda kıyafet seçiminize göre sade ya da daha hareketli ürünler tercih edebilirsiniz.  Y2017 yılbaşı kombin seçeneğiniz doğal ve gizemli bir çekicilik yaratmalıdır.

seksi yılbaşı kombinleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git