1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Yeni Sezon Harley Davidson Botlar

Yeni Sezon Harley Davidson Botlar
17 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 4.877 kez okundu.

Bot denildiğinde hemen herkesin aklına ilk gelen markalardan biri olan Harley Davidson, sunmuş olduğu yenilikçi ve bir o kadar da kaliteli bot modelleriyle birlikte her sezon için değişilmez oluyor.

Harley Davidson Erkek Bot Modelleri

Yeni sezon Harley Davidson bot modelleri içerisinde erkek bot modelleri, oldukça büyük bir ilgiye sahip. Harley Davidson markasının erkek bot modellerinde daha çok klasik modeller erkeksi bir tarzı yansıtmalarıyla ön plana çıkıyorlar.

Erkekler yeni sezonda uzun bot modellerini de tercih edebilirler. Yandan fermuarlı olan uzun bot modellerinin yanında direkt giyilebilir olan botlar da erkekler için oldukça cazip.
Kısa bot modellerinde ise erkek kullanıcılar için farklı renkler ve farklı tarzda modeller bulunuyor. Siyah ve kahverengi renklerinin ön plana çıktığı kısa erkek bot modellerinde yandan fermuara sahip olan modeller de yer alıyor.

Fiyatlar: Erkek Harley Davidson botlarda fiyatlar 290 TL’den başlayarak modele göre artarak devam ediyor.

sade Harleydavidson Bot Modelleri

klasık Harleydavidson Bot Modelleri

Harley Davidson Bayan Bot Modelleri

Bayan Harley Davidson modeller, başlı başında bir sanat olarak tasarlanan modelleriyle bayanların karşısına çıkıyor. Derinin tüm göz alıcılığıyla birlikte bayanlar için tasarlaması, bayanlar için bir vazgeçilmez oluyor.

Uzun çizme tarzı olan botlardan kısa bot modellerine kadar uzanan oldukça geniş Harley Davidson bot modelleri, bayanları birbirinden farklı seçeneklerle birlikte karşılıyor.

Fiyatlar: Bayanlar için Harley Davidson botlar, 320 TL ortalama fiyatından başlıyor.

degısık Harleydavidson Bot Modelleri

sık Harleydavidson Bot Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git