1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Yeni Sezon Dantelli Gelinlik Modelleri

Yeni Sezon Dantelli Gelinlik Modelleri
19 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.978 kez okundu.

Bu sezon evlilik hazırlığı yapan gelin adaylarının, heyecanlı ve en mutlu günlerinden biri elbette düğün günleri. 2016 dantelli gelinlik modelleri tasarımları arasında birbirinden zarif ve etkileyici dantel detaylı gelinlikler bu yıl gözleri üzerine topluyor. Beğenilen gelinlik modeli ne olursa olsun dantel detaylarla süslenmiş gelinlik modellerinde zariflik ve şıklık ön planda olacaktır.

dantelli gelinlik

2016 dantelli gelinlik modelleri içinde en çok dikkat çeken tasarımlar arasında, Fransız dantelleriyle işlenmiş, kolları dantelli, sırt bölgesinde bulunan dekolteli dantel detaylı, etek bölgesinde oluşturulan dantel detaylarıyla işlenmiş gelinlikler bulunuyor. Gelinliklere ek olarak inci ve taş detaylarıyla birlikte kullanılan dantel kombinasyonu havalı bir etki bırakmak adına unutulmayacak bir model giymek isteyen gelin adaylarının tercih edeceği gelinlik olacak.

şık 2016 Askılı Gelinlik Modelleri

2016 dantelli gelinlik modellerinde kullanılmakta olan tasarımlar arasında özellikle saten ve tüllerin içine serpiştirilen çeşitli boyutlarda kullanılan dantel modelleri gelinliklere ayrı bir hava katıyor. Gelin adayları dilerlerse duvakların da ya da gelinliğin etek kısmında bütün halde olan dantel kullanabilirler.

Bu yılın en büyük trendleri arasında bel kısmı danteller ile kaplanmış balık gelinlik modelleri de trendler arasında. Bu modeller en çok tercih edilmeleri ve gösterişli olmaları dışında oldukça güzel bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Az miktarda işlenmiş olan dantelli duvaklar ile bu muhteşem balık model gelinliğinizi tamamlayabilir en güzel gününüzde gözleri üzerinize toplayıp tarzınızı gelinliğiniz ile yansıtabilirsiniz.

yeni 2016 Askılı Gelinlik Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git