1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Yeni Sezon Abiye Modelleri

Yeni Sezon Abiye Modelleri
4 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 3.681 kez okundu.

abiye

Abiye modelleri, her sene olduğu gibi, bu sene de çeşit çeşit desen ve detaylar ile bayanların beğenisine sunulmaktadır. Her sene yeni modelleri ile reyonlar dolup taşarken, çoğunlukla, gece kıyafetleri olarak bilinen abiye modelleri yeni sezon tasarımlarında, yine, çift askıya sahip modeller, boyundan askılı ve straplez yaka modeller seçenekler arasında arasında yerini alıyor.

Renkli Tasarımlarlarla Göz Doldurun!

Klasik giyim sürekli olarak bayanlar için tercih konusu olmaz. Yine, abiye modelleri uzun tasarımlar arasında, boyundan askılı olan, çiçek desenli ve birbirinden renkli modeller, 2016 senesi için kullanılan önemli parçalar arasında yer almıştır.

renkli abiye

Balık Kesim Modeller Yine Revaçta!

Her ne kadar yukarıda belirtmiş olduğumuz  modeller pek fazla tercih edilmese de, ağırlık olarak, siyah ve balık kesim modeller yoğun ilgi görüyor. Söz konusu bu ürünlere güpür detayları da ilave edilerek, gece kıyafetlerinin bir hayli şık ve göz kamaştırıcı olması da sağlanarak, üretimler böylece tamamlanmaktadır.

abiyeabiye

abiyeabiye

Kısa Model Abiyeler!

Söz konusu modellerin yanı sıra, abiye modellerinin kısa tasarımları da bayanların tercihleri arasında yer almaktadır. Mini abiye modelleri de doğru renk seçimi yapıldığında, bayanların mekânda son derece dikkat çekici ve bir o kadar da zarif bir şekilde boy göstermelerini sağlayabilir. Elbette ki yine bu modellerde de seçimler çoğu kez straplez yaka kapsamında tamamlanmaktadır.

kısa abiyekısa abiyekısa abiye

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git