1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Yeni Moda Hırka Modelleri

Yeni Moda Hırka Modelleri
10 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.195 kez okundu.

Özellikle mevsimlik olarak tercih edilen ve ceketlerin içerisine de giyilebilir oluşlarıyla kullanıcıların büyük bir kullanım çeşitliliği sağlayan hırka modelleri, bayanlar ve erkeklerin değişilmez ortak giyim ürünlerinden birisi oluyor. Hemen her mevsim geçişinde tercih edilebilir olan ve mevsimin durumuna göre kalın veya ince şekilde olan hırkalar, raflardaki yerlerini yeni sezonda da alıyorlar.

Erkek Hırka Modelleri

Erkek hırkalarda, yeni sezon modeller hiçbir sezonda olmadığı kadar farklı. Erkekler, yeni sezon hırka modelleri içerisinden tercihlerini yaparken kesinlikle zorlanacaklardır.
Örgü detaylı hırka modelleri, erkeklerin en gözde hırka listesinin en tepesinde bulunuyor. Örgü detayına sahip hırkalar farklı kesim detayları, farklı renkleri ve düğme detaylarıyla erkeklere oldukça güzel bir görünüm sağlamalarının yanı sıra oldukça da güzel kombinler yapılabilmesinde önemli bir rol oynuyor.
Gömlek ve hırka kombinasyonlarının olmazsa olmaz yakası derin hırkalar oluyor. Derin V yakası ile birlikte erkekler için yeni sezon için tercih edebileceği en şık modellerden olan hırkalar, kullanıcılarını memnun ediyor.

2015 Hırkanız İle Tarzı Siz Yaratın

2015 Hırkanız İle Tarzı Siz Yaratın

Bayan Hırka Modelleri

Bayanlar için sezonun trend hırka modeli, salaş hırkalar oluyor. Uzun oluşlarıyla ve farklı dikim detaylarıyla bayanlara oldukça estetik bir görünüm sağlayan salaş hırkalar, bayan modasının yeni yüzü oluyor.
Bayanların vazgeçemediği bir diğer hırka modeli de spor hırkalar oluyor. Günlük kullanım için oldukça elverişli olan ve rahatlığı seven bayanlar için spor hırkalar, onlarca farklı modelle birlikte satışa sunuluyor.

trend Hırkanız İle Tarzı Siz Yaratın

trend Hırkanız İle Tarzı Siz Yaratın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git