1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)

Yeni Moda Damatlık Modelleri

Yeni Moda Damatlık Modelleri
11 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 3.255 kez okundu.

Değişen modaya duyarsız kalmayan takım elbise üreticileri 2016 damat takım elbise modellerini yeni sezona uygun olarak tasarladılar. Birbirinden göz alıcı ve şık tasarımlar, damat adaylarının da özel düğün günlerinde zevkle giyebilmeleri için hazırlanmış. Damat adayları birçok model arasında seçim yapmakta zorlansalar da düğünlerine ayrı zevk ve mutluluk katacağı kaçınılmaz bir gerçek.

çizgi desenli 2016 Damat Takım Elbise

çizgi desenli 2016 Damat Takım Elbise

2016 damat takım elbise modelleri birçok ünlü firma tarafından üretiliyor tabi ki. Damat adaylarının ilk tercihleri arasında kendi alanlarında nam salmış, isim yapmış büyük damatlık üreticisi firmalar bulunuyor. Bu sebeplerin bir kaçına değinecek olursak, büyük firmaların yeni trendleri takip etmeleri, kaliteden ödün vermemeleri ve birbirinden şık, değişik modellere yer vermiş olması yer alıyor. Damat adayının özel düğün gününde, içinde hiç bir pişmanlık olmadan takım elbisesini satın alabiliyor. Damatlık seçerken tercih ettiğiniz modeller arasında iki önemli detaya dikkat edilmesi gerekiyor, vücut yapınız ve düğünün yapılacağı mekan bunun yanında tabi başka önemli ayrıntıda tarzınız bir de gelin adayının şık gelinliği..

 

dikişsiz 2016 Damat Takım Elbise

dikişsiz 2016 Damat Takım Elbise

2016 damat takım elbise modellerini seçerken, planınızda bir kır düğünü varsa gelin adayınız sade olan gelinlik modeli seçecektir. Sizin de yapmanız gereken düğün mekanına uygun rahat ve keten tarzı kumaştan yana seçiminizi yapmak olabilir. Eğer salon tarzı balo veya otelde bir düğün olacaksa asil duruşu olan smokin tercih edebilir klasik bir şıklığa sahip olabilirsiniz.

ünlü 2016 Damat Takım Elbise

ünlü 2016 Damat Takım Elbise

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git