1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Yalnız olmak mı? yoksa Ruh ikizin olmayan birisiyle sevgili olmak mı?

Yalnız olmak mı? yoksa Ruh ikizin olmayan birisiyle sevgili olmak mı?
22 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 3.004 kez okundu.

Yalnız kalmamak için sürekli farklı ilişkiler içerisinde olan birilerini tanıyor musunuz?

Tabii ki bu tanıma uyan kişi yüzdesi ortalamanın baya üstünde. Ama bu yazıda değinmek istediğim konu doğru kişiyi beklemek en doğrusu. Yalnız olmanın herhangi bir yanlış yanı yok. Hatta diyebilirim ki bu kendin için yapabileceğin en iyi şeylerden biri.

Kendini yalnızlık ve sıkıntı içinde hissettiğin bir ilişkinin bir parçası isen lütfen şunun farkına var; zamanını boşa harcıyorsun!..

 

 

Bu süreci sana ilham veren konularda harcayabilirsin veyahut yapmaktan hoşnut olduğun şeyleri birlikte zaman geçirmekten hoşlandığın insanlarla yapabilirsin. Bu zamanı yeni şeyler öğrenmek, kendini şımartmak ya da kendi benliğini keşfedebilmek için harcayabilirsin.

 

Çünkü gerçek aşk kolay ve sık bir şekilde karşımıza çıkmıyor. Vasat bir ilişkiyi ise ruh eşi bağlantısına dönüştüremezsiniz. Akılsal ve entelektüel olarak uyum sağladığınız, birbirinize olan sevginizi derin bir tutkuyla paylaştığınız birini bulabilmek aşırı zordur.

Duygularınızı birileriyle paylaşırken çok dikkatli olmalısınız. Duygularınızı hak etmediğini bildiğiniz insanlar için harcamamalısınız. Kalbinizi size minnet duymayacak birine kesinlikle açmamalısınız. Bu konuda enerji harcayacağınız kişinin odak noktası siz olmalısınız.

Hepimizin karakter yoksunlarına aşık olma konusunda bir suçluluğu kesin vardır. Narsist, duygusal psikopatlar veya adı herneyse.. Bunun sebebi ise onlarla karşılaşmamızın altında aradığımız anlam. Onlarla ilişki içerisindeyken ettiğimiz deneyim bizi mutlu ediyordu ilk başlarda belki ama sonunda istediğimiz tek şey özgürlüğümüzü geri almak!

Bazen bir ilişkide olma isteğini okadar güçlü hissederiz ki yanlış insan olduğuna emin olduğumuz kişilere bile bir şans verip hayatımıza sokmak isteriz.

Lütfen bunu yapmayın. Hepimiz bir an düşünüp bu konuda ki kararlarımızı duygularımızla vermeliyiz. Yalnız olmak inanılmaz bir şeydir. Ruh ikizi olmadığınız biriyle bir ilişki içerisinde olduğunuzda geçireceğiniz zamandan daha iyisini tek başına yapabilirsiniz.

Ruh ikizini bulana dek bekle!..

Beklemene ve bulduktan sonra bu konuda vereceğin savaşlara değecek…

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git