1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Vücudunuza göre jean pantolon seçimi

Vücudunuza göre jean pantolon seçimi
28 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.675 kez okundu.

Pantolon deyip geçmeyin bir jean sizi çok güzel gösterebilir. Fakat vücudunuzu tanımazsanız kötü bir görüntüye de ulaşabilirsiniz. 

 

jean pantolon modelleri

KALÇALARINIZ GENİŞSE

Kalça kısmınız genişse skinny pantolonlardan ve yüksek belli kıyafetlerden kesinlikle kaçının. Koyu renk ve hafif streç özelliği olan bol paça pantolardan alın. 

Arkada küçük cepleri olan pantolonları seçmeyin. Çünkü o küçük cepler pantolonu giydiğinizde popo kısmınızı daha geniş gösterir.

BACAKLARINIZ KISAYSA

Alt kısmı hafif geniş düz kesim pantolonları tercih edin. Kısa kesim ve bol bluz kombinlerini giymeyin.

Pantolonun içine soktuğun bluzlar bel kısmınızı keser bunu unutmayın. Alt kısmı hafif geniş pantolonlar bu vüzut tipi için doğru tercih olacaktır. Bu model jeanleri kısa ceketlerle giyin.

İNCE BELİ OLANLARA

Düşük bel ve topuklu ayakkabıyla giyeceğiniz ispanyol paça pantolonları alın. Yüksek belli modellerden ve çevresindeki detaylardan uzak durun. 

Bele ince ve nötr bir kemer takabilirsiniz. 

Uzun skinny pantolonlar belinden rahatsız olanlar için de kamufle edici ideal parçalar. Boyfriend jeanlerse hafta sonu için diğer alternatif seçimler.

KIVRIMLI VÜCUDU OLANLAR

Kalça kısmı hafif streç ve bacak kısmı hafif genişleyen modelleri seçin. Böylelikle kalçalarınız fit durabilir ve dokuma bir ceketle kombinlediğinizde şık bir silüet yaratabilirsiniz. 

Düşük belli modellerden kaçının, çok tayt gibi olan skinny jean pantolonlardan da! Koyu yıkamalı pantolonların bacakları daha ince gösterdiğini hatırlatalım. Pantolonların en detaysız olanlarını seçin, özellikte kalça kısmındaki ceplerden bahsediyoruz.

KISA BOYLUYSA

Klasik modelleri giymeyi deneyin. Bacak kısmı geniş ve düz gelen jeanlerden alın. 

Uzun pantolonları topuklu ayakkabıyla da giymemeli. Skinny pantolon modellerini giyeceğiniz zaman kısa bluzları bizce unutun!

MASKÜLEN STİLİ OLANLAR İÇİN

Paçalara doğru daralan modeller maskülen stili sevenler için ideal. Sizce nasıl olmuş?

Kıvrımlı bir vücut tarzı olanlar bol modellerden kesinlikle kaçınmalı. Bu pantolonları büyük ve detaylı kemerlerle kullanabilirsiniz. Bluzunu pantolonun içine kıvırarak kombinleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git