1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)

Trend: Cut – Out Omuzlar

Trend: Cut – Out Omuzlar
14 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 4.152 kez okundu.

Moda akımı yüzyıllardır kadın erkek herkesin ilgi odağı olmuştur. Ayak giyimi, makyaj, pirsing özelikle giyim kuşam modanın bel kemiğidir. Her sene değişen trendler, kombinler birçok kıyafeti de beraberinde getirmektedir. Moda toplumda rağbet gören ürünlerin herkes tarafından çeşit çeşit giyilmesi denmektedir. Özellikle bayanlar için oldukça önemli olan dış görünüm sayesinde bayanlar moda akımına kapılmaktadır. Bu senenin en büyük trendi olan cut out omuzlar, her bayanın gardırobunda yerini almış durumda. Omuz ve kollara verilen farklı detaylarla yeni bir moda akımı başlamaktadır. Yaz modası, kış modası, sokak modası her modaya her tarza uygun cut out omuzlar üretilmektedir.

Cut - Out Omuz elbiseler

Cut Out Omuzlar Kullanım Şekli

Yaz aylarının o sıcak günlerinde kullanılan cut out omuzlar yaz aylarının vazgeçilmezi olan şortlarla kombinlenmektedir. Salaş cut out omuz ile kombin tamamlanmaktadır. Omuz detayını öldürmeyecek aksesuarla kombin zenginleştirilebilir. Fakat fazla kilolarından kurtulan bayanlar cut out omuzlarla omuzlarını daha ön plana çıkarmaktadır. Birbirinden farklı kesimi, deseni bulunan cut out omuzlarla birçok kombin yapılabilmektedir. Cut out omuzlar sadece bluz olarak karşımıza çıkmamaktadır. Elbisede kullanılan cut out detayı yazın sıcak günlerinde şifonla buluşarak vücudun düzgün görünmesini sağlamaktadır. Bu n çok tercih edilen cut out omuzlardan biridir. Evet yazın sıcak günlerinde vazgeçilmez olan cut out sadece yazın kullanılmaktadır. Balıkçı yaka bir kazakta dahi cut out omuz detayı kullanılabilmektedir. Bu omuzda açılan pencere sayesinde her tarafımız kapalı şekilde olmaktan kurtulabilir, nefes alabiliriz. Fakat yine de cut out omuzlar bahar yaz sezonu için vitrinleri süslemektedir.

Cut - Out Omuz nedir

Modada Cut Out Omuzlar

Her geçen yıl cut out omuz ve kollarda farklı detay ve desenlerle karşılaşılmaktadır. Her türlü giyimde örneğin kazak, gömlek, bluz ya da elbisede karşımıza çıkmaktadır. Her türlü giyimde kullanıldığından tüm moda akımlarına da ayak uydurmaktadır. Abiye modasında, yaz kış sokak modasında gibi birçok moda akımında karşımıza çıkmaktadır. Özellikle sokak modasında ağırlığını gösteren cut out omuzlar stil ikonlarının ve bloggerların da vazgeçilmezi haline gelmiştir. Her yaşa hitap edebilme özelliğiyle yediden yetmişe küçük büyük her bayanın isteğini karşılamaktadır. Ayrıca feminen ve minimalist bir görüntü de elde edilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git