1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)

Trend: Anvelop Etek

Trend: Anvelop Etek
3 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 2.119 kez okundu.

Anvelop etek, etek uçlarına doğru dökümlü genişleyen üst üste kapanan etek olrarak moda dünyasında yerini almıştır. İlk moda dünyasına girişi ünlü tasarımcı Diane Von Furstenberg’in elbiseleriyle giriş yapmıştır. Günümüzde ise bu yıl 2016 ilkbahar yaz sezonunda karşımıza çıkmaktadır. Etek modasında bu sezon en çok tercih edilen en çok dikkat çeken anvelop etekler oldu. Üst üste gelen eteği oluştan parçalarla veya bir tarafı uzun bir tarafı kısa etek parçalarıyla sokak modasının vazgeçilmezi konumuna geldi. Dikdörtgen şeklindeki kalçayı saran bu Anvelop tek modeli zamanla her markanın kreasyonlarında yerini almaktadır. Sokak modasında tercih edilmesindeki sebep asimetrik kesimiyle dikkatleri üstüne toplamasıdır. Bayanların en çok kullanması asimetrik kesimli anvelop eteklerin güç içerisinde oldukça rahat olmasıdır.

Anvelop Etek modelleri

Anvelop Etek Kullanımı

Zıt parçaları bir araya getirerek dikkatleri üstünüze toplamak istiyorsanız spor ve rahat görünümü olan anvelop etekle klasik bir bluzu meç edebilirsiniz. Bu kombin sayesinde dikkatleri üstünüze çekebilir girdiğiniz mekanlarda sizden daha şık biri görmeniz pek mümkün olmayacaktır. Anvelop eteğin istenilen düzeyde olmasını sağlamak için ilk şart anvelop etek kumaş özelliğinin oldukça kaliteli olmasıdır. Kalitesiz bir kumaş asimetrik anvelop eteğin görünümünü ve duruşunu kaybetmesine neden olacaktır. Ayrıca günlük sokak modasında oldukça yaygın olmasından dolayı yoğun iş temposu karşısında dirençli bir kumaş olması gerekmektedir.

Eskiden Günümüzü Anvelop Etekler

70’li yılların trendi olan anvelop etekler günümüzde sokak modasında tekrar karşımıza çıkmaktadır. Anvelop etek olarak sokak modası içerisinde patlayan bu moda akımı aslında elbiseden bikiniye kadar oldukça geniş bir alanda kullanılmaktadır. Döküm döküm olan bir kumaşla vücudu saran anvelop etek şık bir stil oluşturmanıza ve eşsiz fiziğinizi göstermenizi sağlayacaktır. Her sene popülerliğini koruyan anvelop etek anvelop elbise vs. eskilerden kalan 70’li yıllardan bu yana en çok tercih edilen giyim olması özelliğini korumaktadır. Göbek ve bel kısmındaki fazlalıkları vücuda yapışmasıyla kamufle etmektedir. Dökümlü ve kat kat gelen yapısıyla, üst üste örtülen, şık görüntü veren anvelop etekler kadınların en çok şikayet ettikleri noktalardan birini yok etmektedir.

kot etek

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git