1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Tişört Modelleri 2017

Tişört Modelleri 2017
9 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 2.294 kez okundu.

Tişörtler, çoğunlukla kısa kollu, daha çok yaz aylarında giyilen, ince bez parçasından yapılan giysilerdir. Kısa kollu, uzun kollu ya da kolsuz olabilir. İnce bez parçalarından yapıldığı için, yaz aylarında tercih edilmektedir. Bayanlar, erkekler, çocuklar, bebekler ve yaşlılar tarafından kullanılmaktadır.

Her geçen yıl, modada yeni akımlar ortaya çıkmaktadır. Bu durum, her sene, tişörtlerde de çeşitli değişikliklerin görülmesine sebep olmaktadır. Günümüzde ise çeşitli modeller bulunmaktadır. Erkek ve bayanlar için ayrı ayrı modellerin üretildiği gibi, Unisex modeller de mevcuttur.

2017 tişört modelleri

Polo Yaka Tişörtler

Polo yaka tişört modelleri, hem erkekler hem de bayanlar tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Çeşitli kumaşlarla üretilen bu modellerin, tüm renk seçenekleri bulunmaktadır. Oldukça spor bir görüntüye sahiptir. Erkeklerin, en çok tercih ettikleri arasındadır. Ayrıca, çift kombinleri için en çok kullanılan modellerden biridir.

V Yaka Tişört

Özellikle son yıllarda, sevilen modeller arasına girmeyi başarmış olan V yaka tişörtler, daha çok bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Ön kısımda dekolte oluşturan bu tişörtler, değişik kesimlerde, uzunluklarda, renk ve desenlerde üretilmektedir.

Asimetrik Tişörtler

Asimetrik tişörtler, adından da anlaşılacağı üzere, asimetrik kesime sahip olan modellerdir. Bu modeller arasından, daha çok, önü kısa, arkası uzun olan modeller ilgi görmektedir. Oldukça şık bir görünüme sahip olan asimetrik tişörtler, özellikle genç kızların gözdesi haline gelmiştir.

File Detaylı Tişörtler

Bu tişörtlerin, çoğunlukla üst kısmında file detaylara yer verilmektedir. 2014–2017 itibari ile yaygınlaşmaya başlayan bu modeller, bayanlar tarafından beğenilmektedir.

Yırtmaçlı Tişörtler

Yırtmaçlı tişörtler, 2016 tişört modelleri arasında en çok ilgi görenlerden biridir. Ön, arka ya da yan kısımlarda yırtmaçları olan yırtmaçlı tişörtler, en çok genç kız ve kadınların tercihidir.

Baskılı Tişörtler

Yuvarlak ya da V yaka olabilir. Çift kombinleri için tercih edilen bu modellerin üzerinde, yazı gibi çeşitli baskılar bulunmaktadır.

Kısa Tişört Modelleri

2016–2017 yıllarında en çok rastlanan tişört modelleri arasında yer almaktadır. Pantolon, jean pantolon, etek ya da şortlarla kombine edilebilen bu modeller, genç kızların en sevdiği modeller arasındadır.

en moda tişört modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git