1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)

Tesettür Giyimde Nereden Alışveriş Yapılır ?

Tesettür Giyimde Nereden Alışveriş Yapılır ?
29 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.891 kez okundu.

Muhafazakâr bayanlara yönelik tesettür giyim sektörünün gelişmesi ile birlikte özel günlerde bir şıklık yarışı başladı. Eskiden tesettürlü bayanlara yönelik çok fazla marka, tasarımcı bulunmazken bugün tesettür giyime özel moda haftaları dahi düzenleniyor. Kapalı giyimin bu kadar geliştiği bu günlerde yine eş zamanlı olarak e-ticaret sitelerinde de bir artış oldu. Tesettür giyimde yüzlerce e-ticaret sitesi birbirinden farklı kampanyalarla kimisi abiye alana elbise hediye ederek kimisi de elbise alana şal hediye ederek birbirleriyle rekabet etmekte. Hatta bu rekabette Avrupa’ya dahi ücretsiz kargo ile abiye, elbise gönderenler dahi var. Durum böyle olunca insan hangi firmadan tesettür abiye, elbise alacağını şaşırır hale geldi. Biz de sizlere bu konuda yardımcı olmak için bir liste oluşturduk. Tesettür giyim sektöründeki en güvenilir e-ticaret tesettür giyim alışveriş sitelerini sizler için bir araya getirdik ve bunların birbirlerinden farklarını sıraladık. Keyifli alışverişler dileriz.

Tesettür Giyim’in Öncü Siteleri

yahrenay

1) Yahrenay.com Tesettür Giyim
2013 yılından bu yana tesettür giyim sektöründe aktif olarak yer alan yahrenay.com müşterilerine 100 TL üzeri alışverişlere şal, 200 TL ve üzeri alışverişlerde şal ve çanta, 500 TL üzeri alışverişlerde ise 5 şal ve çanta hediye etmekte. Bunun dışında yahrenay.com’da tüm dünyaya kargo ücretsiz. Bu yahrenay.com’u diğer tesettür giyim firmalarından ayıran en büyük farklardan birisi. Aynı zamanda tüm alışverişlerinizde +9 taksit imkânı sağlarken +4 takside kadar da vade farksız taksit yapabilmektesiniz. Yahrenay’.com’da Tesettür Giyim’in ünlü marka ve tasarımcılarının ürünlerini bulabilirsiniz. Örneğin tesettür abiyeleri ve elbiseleri ile tanınan Pınar Şems’in en yeni ve en iyi modellerini her zaman yahrenay da bulabilirsiniz. Gamze Polat, Minel Aşk, Mevra, Rabia Şamlı, Al-Marwah gibi markaların ürünleri de uygun fiyatlarla yahrenay.com’da.

modanisa

2) Modanisa.com
Sektörde en çok tanınan markalardan olan Modanisa.com yine giyim sektörünce öncü firmalardan birisi. Sürekli yaptığı kampanyalarla adından söz ettiren modanisa.com birçok markanın ürünlerini satmakta. Moda haftaları, blogcu etkinlikleriyle giyim sektörüne ayrıca hareketlilik kazandıran modanisa dan alışveriş yapmak oldukça kolay.

sefamerve

3) Sefamerve.com

Özellikle sosyalmedya da çok aktif olan sefamerve’de oldukça fazla marka ile aradığınız elbiseleri rahatlıkla bulabileceksiniz. Uygun kargo ve gönderim şartlarıyla sefamerve.com da rahatlıkla ve güvenle alışveriş yapabileceğiniz sitelerden birisi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git