1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Taşlı Gelinlik Modelleri

Taşlı Gelinlik Modelleri
14 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.307 kez okundu.

Genç kızların hayatlarında bir kez giymeyi hayal ettiği gelinlik seçimleri gelin adayları için oldukça zor görünüyor bunun nedeni ise gelinlik seçeneklerinin bir hayli fazla olması. Gelin adaylar sabır ve titizlik içinde giymek istedikleri tarzlarına uygun olan gelinlik modelleri içerisinden modaya uygun ve günün trendleri arasından seçimini yapmak ister.

Bu yılın en şık modelleri arasında 2016 Taşlı Gelinlik Modelleri ilk sıralarda yerini alıyor. Birçok çeşitliliği olan modeller değişik taş kombinasyonları ile ve kumaşlar üzerine özellikle işlenmiş taşlı kumaşlar ile tasarlanarak oluşturulmuş durumda. Parıldamak isteyen gelin adayları için ideal bir seçim olacaktır. İnce narin ve gösterişli olan bu modeller topuz saç modelleri ile harika bir uyum yakalayacaklardır. Zaten taşlı olan gelinlik modelinde takı seçerken oldukça sade modeller seçmenizde fayda olacaktır. Bununla birlikte yapacağınız makyaj gelinliğinizle uyumlu olursa daha çekici ve iddialı görünebilirsiniz. 2016 Taşlı gelinlik modellerinde balık etekli, prenses modeli, A şeklindeki gelinlik modeli ve straplez gelinlik modelleri üzerlerinde yapılan taş kombinasyonları ile tercih ediliyor özellikle dekolteli gelinlik modellerinde özenle kullanılmış olan pahada değerli ya da değersiz taşlar kullanılarak göz dolduran çok şık görünüm kazandırılmış.

tüllü taşlı gelinlik modelleri

Taşların doğru yerlerde kullanılmış olması gelin adayının fazla abartılı olmaktan kurtarır aksi halde demode ve abartı görünmesine neden olacaktır. Bu türde bir gelinlik tercih edildiyse ayakkabı seçimi de oldukça sade yapılmalıdır. 2016 Taşlı gelinlik modellerinin fiyat konusuna gelince gelinlerin tercih ettiği kumaş ve taşların değerlerine göre farklılıklar göstermektedir.

taşlı gelinlik

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git