1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Straplez Mayo Modelleri

Straplez Mayo Modelleri
17 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.944 kez okundu.

Deniz sezonunun açılmasına sayılı günler kala, hala hazırlığını yapmamış ve ne alsam diye düşünen bayanların varlığını hissedebiliyorum. Sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm yeni sezon mayoları inceleyerek edindiğim bilgileri paylaşma gereği duydum.

beyaz straplez mayo

Geçtiğimiz sezonlarda da olduğu gibi yeni sezon için de tasarımcılar çok şık ve iddialı mayo tasarımlarına imza atmışlar. Hem renk konusunda hem de tasarım konusunda çeşitliliği sunan tasarımcılar bu sezon nasıl bir mayo almanız gerektiği konusunda yol gösterici çalışmaları koleksiyonlarında bulunduruyor. Plajlarda şıklığını ve çekiciliğini ön plana çıkarmak isteyen bayanlar için straplez mayo modelleri bu sezon çok rövanşta. Bildiğiniz gibi üst kısmında herhangi bir parça olmayan straplez kıyafetler gündelik olarak da kullanılabiliyor. Her zaman daha şık ve alımlı görünmenizi sağlayan straplez ürünleri denizde de kullanabilmeniz için çok farklı renk ve model seçenekleri karşınıza çıkıyor. Özellikle geometrik desenli straplez mayolar yeni sezonun en ilgi çekici ürünleri kategorisinde yer alıyor.

pembe straplez mayo

Püskül detayları 2016 sezonunda birçok kıyafet ve aksesuarda yerini alıyor. Bu detaydan mayolar da nasibini alarak püsküllü mayo modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu mayolarda püskül detayları göğüs kısmında olduğu için genellikle straplez model kullanılmış. Bu da mayonun daha zarif ve sade görünmesini sağlayan bir detay olmuş. Straplez kesim mayolarda yan tarafları detaylı olan modeller de en sık karşılaşabileceğiniz tasarımlar arasında bulunuyor.

siyah straplez mayo

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git