1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Sonbahar Kış Abiye Modelleri

EN MODA ABİYE MODELLERİ

Duruşun ve şıklığın ön planda olduğu bayanlarda bu günlerde vazgeçilmez olan abiyeler, sonbahar-kış sezonunda birbirinden renkli ürünlerle herkesi büyülüyor. Çeşit çeşit tasarımın yer aldığı bu sezon abiyelerinde ön planda olan ise gösteriş ve şıklık. Fikir sahibi olmak veya satın almak istiyorsanız birbirinden güzel sonbahar kış abiye modellerini sizler için derledik.

Balık Model Abiyeler Bu Sezonun Vazgeçilmezi

Kendine ve fiziğine güvenen bayanların çoğunlukla tercihi olan abiye modelleri sonbahar kış döneminde de yerini almayı başardı. Zarif ve şık olmaya özen gösteren bayanlar için birbirinden güzel seçenekler bu abiyelerle karşımıza çıkıyor.

abiye-1

Siyah-Beyaz Abiyeler Tekrar Dolaplarınızda

Harika bir uyumun yakalandığı siyah ve beyaz abiyelerde kusursuz bir görüntü elde edilebiliyor. Bazen zarif işlemelerle bazende asimetrik şekillerle kullanılan siyah parçalar beyaz kumaşın üzerinde güzel bir görüntü yakalanmasını sağlıyor.

 

Canlı Renkler İle Kendinizi Gösterme Vakti

2016 Sezonuna damgasını vuran canlı renkler, bu renkler kullanılarak hazırlanmış abiyeleri seçerek tüm gözleri kendinizde toplayabilirsiniz, hemde son derece asil ve zarif görünebilirisiniz.

kirmizi-abiye

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git