1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Sevdiğinize Anlamlı Birer Hediye: Çiçekler

Sevdiğinize Anlamlı Birer Hediye: Çiçekler
17 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.855 kez okundu.

Özel günlerde sevdiklerinize hediyeler gönderebilir veya küçük jestler yapabilirsiniz. Ancak evin bir köşesinde, gardıropta duracak ve zamanla yıpranacak bir eşya yerine, o günü daha anlamlı ve özel kılan bir hediyeye ne dersiniz? Cevabınız evetse aradığınız çözüm çiçeklerde… Çiçekler, sevdiklerinize özel günlerinde unutulmaz ve bir hayli anlamlı hediye vermek istediğiniz taktirde tercih edebileceğiniz en doğru seçenek olacaklardır. Bu nedenle de kullanışlılığından ziyade, anlamı büyük olan bir armağan arıyorsanız, bu bağlamda tercihinizi çiçeklerden yana kullanmanız en doğrusu olacaktır. Çünkü çiçekler, gerek renkleri gerekse de türleri ile çok farklı anlamları, varlıkları ile karşınızdaki kişiye iletebilmektedirler. Bu nedenle de ister iş tebriki, doğum tebriki ve hatta sevdiğiniz kişiye duygularınızı ifade etme amacıyla çiçeklere başvurmalısınız.

Örneğin bir orkide… Orkideler, mağrur ve kendine güvenli duruşları ile sevdiğiniz kişiye açılmanın en uygun çiçeğidir. Sevdiğiniz kişiye bir orkide armağan ederek hem onu ne kadar sevdiğinizi, hem de kendisinin mağrur duruşundan ne denli etkilendiğinizi oldukça şık bir biçimde açıklama şansına erişebileceksiniz. İster tek bir orkide, isterseniz de 2-3 daldan oluşan, süslü bir orkide buketini yollayabilirsiniz. Diyelim ki evliliğinizin beşinci yıl dönümü. Eşinize yapacağınız şık bir sürprizden hemen önce, zarif bir gül aranjmanıyla sürprizinizi zenginleştirmeye ne dersiniz? Ona “Seni seviyorum” demenin en etkili yollarından bir tanesi, kırmızı güller ile donatılmış bir gül aranjmanını sunmak olacaktır.

Dilerseniz, 60 gülden oluşan zengin gül aranjmanlarını da tercih edebilir ve eşinize, sevdiğiniz kişiye, sevginizi mümkün olan en iyi şekilde anlatma ayrıcalığına erişebilirsiniz. Daha romantik bir tercih içinse, 7’li gül buketlerini tercih edebilirsiniz. Hayatınızın aşkına sunacağınız bu şık aranjman ile ona sevdiğinizi bir kez daha hatırlatabileceksiniz. Masum duyguları, bembeyaz aşkı anlatmak içinse en uygun tercih beyaz gül buketi olacaktır. Sevdiğiniz kişiye olan aşkınızın en masum hallerini taşıyacak olan bu bembeyaz güller, ona unutulmaz bir armağan sunmanızı sağlayacaklar. Bu tür aranjmanları ve buketleri, çeşitli detaylar ile de zenginleştirebilir ve ortaya unutulmaz armağanlar çıkmasını sağlayabilirsiniz.

En hızlı çiçek gönderimleriniz için: http://www.cicekmarket.com/cicek-gonder.asp

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git