1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Seksi İç Çamaşırı Modelleri

Seksi İç Çamaşırı Modelleri
16 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 6.058 kez okundu.

İç çamaşırları günlük hayat için olmazsa olmaz olarak tercih edilen giyim ürünleridir. Hayatın her anında bizlere eşlik eden yegane giyim ürünleri olmayı başaran iç çamaşırları birbirinden farklı modelleriyle birlikte erkek ve bayanların vücutlarını sarmaktadır.

Bayan İç Çamaşırı Modelleri

Dantelli İç Çamaşırları: Seksi bir görünüm için tercih edilebilecek başlıca modelleri olan dantelli iç çamaşırları, bayanlar için sütyen külot kombinleriyle birlikte satışa sunulmaktadır. Dantelli iç çamaşırlarında yoğun olarak kırmızı renk tercih edilmekle birlikte ten renginize göre beyaz, siyah ve lacivert renkleri de tercih edebilirsiniz.

seksi dantelli külot modelleri

Sütyen Modelleri: Bayanların göğüslerine şekil veren sütyenler, dolgulu ve dolgusuz olarak tasarlanmalarıyla beraber model olarak da farklılık göstermektedirler. Fiyonklu, dantelli ve düz modellerin yanı sıra bayanlar yeni sezonda çok daha farklı sütyen modelleri arasından tercihlerini yapabilirler.

seksi sütyen modelleri

Erkek İç Çamaşırı Modelleri

Boxer Modelleri: Boxer modelleri, farklı baskı tasarımlarla beraber gelmelerinin yanı sıra renk farklılıklarıyla da erkeklere geniş bir seçenek olanağı sunuyor. Çizgili modellerin yeni sezona hakim olduğu boxer modelleri, daha rahat ve vücudun alt kısmına nefes aldıran bir tasarımla birlikte satışa sunuluyor.

Atlet ve Külot Modelleri: Atlet ve külotlar standart bir tasarım konseptine sahip olmalarıyla beraber, sezonun yeni spor modellere de sahipler.

Fantezi İç Çamaşırları: Fantezi erkek iç çamaşarlarında slip modeller ve askılı modeller yeni sezonda farklı konseptleriyle birlikte dikkatleri çekiyorlar.

çiftler için boxer

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git