1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Sarışın Bayan Nasıl Kombin Tercih Etmeli?

Sarışın Bayan Nasıl Kombin Tercih Etmeli?
8 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 2.939 kez okundu.

Kombin seçimlerinde en şanslı bayanların sarışınlar olduğunu söyleyebiliriz. Doğru renkler ve geçişler ile mükemmel görünebilirler. Sarışın bayanların kombin seçiminde siyah, kırmızı, beyaz, pastel renkler, kahverengi ve hardal gibi renkler oldukça etkileyici olabilir. Sarışın bayan nasıl kombin tercih etmeli sorusunun cevabında bazı püf noktaları belirtmek gerekiyor.

sarışın bayan kombin

Sarışın bayanların kombin seçenekleri oldukça fazladır ancak renk geçişleri ve kontrastlar önemli püf noktalardır. Siyah sarışın bayanların vazgeçilmez kombin renkleri arasında olmalıdır. Kombin parçalarının sarışın bayanların görünümünü tamamlayacak parçalar olması gerekmektedir. Çok ufak detaylarla bile çok şık görünebilirler. Kırmızı kombin parçaları sarışın bayanların oldukça havalı görünmesini sağlayacaktır.

Sarışın Bayanlara Kombin Önerileri

Sarışın bayanların kombin seçiminde pantolon ve ceket günlük şıklığı yakalamalarını sağlayacaktır. Siyah ceket ve farklı yaka kesimleri sarışın bayanlara oldukça yakışacaktır. Günlük kombinlerde koyu ve mat renkler, dar etek üzerine bol gömlek gibi kombinler rahat ve şık kombin seçenekleri arasında yer almaktadır. Kot pantolon , topuklu ayakkabı ve bluz kombini de oldukça şık olacaktır.

sarışınlar nasıl giyinmeli

Özel ve gün ve geceler için sarışın bayanlar siyah ya da kırmızı, sırt dekolteli gece kıyafetleri tercih edebilirler. Sarışın bayanların özel gecelerde seçecekleri farklı renk ve kesimler bulunmaktadır. Yeşil tonları, fuşya, mavi gibi renklerin tonları seçenekler arasında yer almaktadır. Sarışın bayanlara kombin önerileri arasında detaylarında önemli olduğunu söyleyebiliriz. İnce detaylar sarışın bayanlarda öne çıkacaktır.

Sarışın Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Sarışın bayanlar doğal bir çekicilik yaratabilecek sade kıyafetler tercih edebilirler. Sarışın bayanların salaş giyindiklerinde de çok şık olduklarını söyleyebiliriz. Maskülen kesimli pantolon ve ceketlerde çok cool bir hava yaratacaktır. Sarışın bayanlar nasıl giyinmeli sorusunun cevabını verirken tabi her bayanında vücut yapısına göre seçim yapması gerektiğiniz belirtmek gerekiyor.

Sarışınların şanslı olduğu nokra ufak detaylarla ve renk geçişleri ile kolay şıklık yakalayabilecek olmalıdır. Bu nedenle fazla abartıya kaçmadan, sade ve doğal bir tarz yaratmaları çok hoş görünecektir. Renk seçimlerinde pastel tonlar sarışınları her zaman doğal ve şık gösterecektir.

Daha fazla elbise modeline buradan ulaşabilirsiniz.  https://www.enyenimoda.net/giyim/

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git