1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Saç Aksesuarı Trendi

Saç Aksesuarı Trendi
23 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.574 kez okundu.

 

Herhangi bir kıyafet için aksesuar vazgeçilmez. En sıradan olduğunu düşündüğünüz,
günlük bir kıyafeti bile, bir üst seviye şıklığa taşımaya yetiyor.
Aksesuar denildiğinde, takı, çanta ayakkabı gelse de, bu yıl popülerlik açısından, saç aksesuarları bir kaç adım öne çıkmış durumda. Aslında sıklıkla saç aksesuarları trendleri üzerine yazılar ve öneriler paylaşıyorum. Saç bantları, tel tokalar, saç broşları ve şık saç klipsleri. Burada hemen hepsine dair küçük detaylar bulabileceksiniz. Bu yüzden fazla uzatmadan 2015-2016 Sonbahar/Kış Saç Aksesuarı Trendleri nelermiş öğrenelim.

08682ac1134ad1cb76ad9399d417e181_1384702183                                   gelin-sac-aksesuarlari-jannie-baltzer-1

Bu yıl saç aksesuarı trendleri tek tek incelediğimizde fark ettiğimiz bir nokta var ki, o da, yaratıcılığa oldukça açık olmaları. Örneğin saç bantları, Sıradan düz bir siyah saten saç bantı kendiniz, kopan ya da kırılan takılarının taşlarıyla süsleyerek, bu trende ayak uydurur hale getirebilirsiniz. Bir başka fikir de, yine siyah bir saç bandınıza bir broş takarak, saç bandını bambaşka bir güzelliğe ve stile taşıyabilirsiniz. Diğer yandan saçlarda inci bantlar çok popüler. Bu yüzden inci kolyenizi bir saç bandına dönüştürmeyi düşünebilirsiniz.

İster lastik saç tokası olsun ister saç bandı.. Ne seçerseniz seçin, trendlere ayak uydurmak için deri olması yeterli.

Fiyonkları son zamanlarda en çok gömlek yakalarında görür olmuştuk. Gömlek yakasında oldukça feminen bir görüntü oluşturan fiyonklar, saç aksesuarları üzerinde kendilerine şık bir yer bulmuşlar diyebilirim. Saç fularınızı bağlayıp, fiyonk yapabileceğiniz gibi, fiyonk şeklindeki saç tokalarını da tercih edebilirsiniz elbette.

Saç aksesuarları 2015 trendleri arasından yer almakta ve kurtarıcı görevi  görmekte.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git