1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Prenses Gelinlik Modeli

Prenses Gelinlik Modeli
25 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.180 kez okundu.

Yaz sezonunun başlamasıyla gelin adaylarını bekleyen zor süreç başladı. Hayallerini süsleyen 2016 prenses gelinlik modelleri arasından seçim yapmakta zorlanacakları bir döneme girmiş bulunuyorlar. Bu dönemde acele edip yanlış karar vermemeleri ve hayal kırıklığı yaşamamaları için gelin adaylarına bu yılın moda olan trendleri hakkında ufak çaplı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz.

prenses gelinlik modelleri

Gelin adaylarının en çok tercih ettikleri modeller arasında kabarık olan gösterişli modelleri seviyor olması tasarımcıları bu yönde daha çok etkiliyor. Bu nedenle de ünlü gelinlik markalarının tasarımcıları modası geçmeyen bu gelinlikleri adayların istekleri doğrultusunda mükemmel bir şıklığa ulaştırıp masalsı bir büyü ile süsleyip beğenilerine sunuyorlar. 2016 prenses gelinlik modelleri zarif ve sade olduğu kadar pırıltılı taşlarla, incilerle, dantel ve güpürlerle özenle işlenmiş halde gelin adaylarının ilgisini çekmeyi başarıyor. Gelin adaylarına pek çok seçenek bırakan bu model özellikle orta boylu bayanlar için özellikle bel ve kalça problemi çeken gelin adaylarının ilk tercihi arasına giriyor. Basen ve bel bölgesini mükemmel şekilde gizlediği için ideal tasarımlar arasında bulunuyor.

2016 prenses gelinlik modelleri Tesettürlü bayanlar içinde özel tasarımların oluşturduğu geniş bir yelpazeye sahip. Askılı ve askısız modeller yine güpür ve fransız güpürü ile işlenmiş detaylar, sırt dekolteli, saten kurdele ile çapraz ip detaylı modelleride mevcut. Sizde kendi tarzınızın farkını ortaya koymak istiyorsanız mutlu gününüzün ebedileşecek olan fotoğraf karesinde neşe ve mutluluğunuzun yüzünüze yansıdığını görmek için size uygun olan bu modellerden birine sahip olabilirsiniz.

en güzel 2016 Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git