1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Parlak Saçlara Sahip Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Parlak Saçlara Sahip Olmak İçin Ne Yapmalıyım?
4 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.611 kez okundu.

Parlak saçlar her kadının hayalidir. Fakat parlak, ışıldayan saçlara sahip olmak sanıldığı kadar kolay değildir. Birçok kadının saç yapısı ışıldayan, parlak saçlara sahip olmak için uygun değildir. Fakat üzülmeyin kızlar. Vereceğimiz önerileri uygulayarak parlak saçlara sahip olabilirsiniz. 🙂

Muhteşem, Parlak Saçlara Sahip Olmak İçin Altın Öneriler!

  • Saçlarınızı her gün şampuan ile yıkamayın. Eğer haftada 3 kez yıkarsanız saçlarınız daha doğal daha parlak görünecektir.
  • Saç yapınıza en uygun olan şampuanı seçin. Eğer saçlarınız kuru ise kuru saçlar eğer saçlarınız yağlı ise yağlı saçlar için üretilmiş şampuanları kullanın. Yanlış şampuan seçimi saçlarınızın kurumasına ve parlaklığının kaybolmasına neden olur.
  • Haftada 1 ya da 2 gün saçlarınızı yıkamadan önce saç yapınıza uygun olarak seçeceğiniz bir bakım yağı ile saçlarınıza masaj yapın. Özellikle kaliteli ve doğal bir zeytinyağı ile yapacağınız masaj saçlarınızın güçlenmesine ve doğal görünmesine katkı sağlayacaktır.
  • Duştan sonra saçlarınızı sürekli saç kurutma makinesi ile kurutuyorsanız çok yanlış yoldasınız demektir. Saçlarınız sürekli yüksek sıcaklığa maruz bırakmak saç dökülmelerine, saç kuruluğuna ve cansız, parlak olamayan saçların çoğalmasına neden olmaktadır.
  • Saçlarını sürekli toplamayın. Sıkı sıkıya topuz yapılmış hacim kaybına neden olur.
  • Belkide en önemli kural saç yapınıza uygun olan bir saç kremini kullanmak. Saç kremleri doğru kullanıldığında saçlarınızın daha parlak daha güçlü görünmesine yardımcı  olur. Ama sakın ola ki saç kremlerini saç derisine sürmeyin. Saç kremlerini saç uçlarına doğru bir şekilde uygulayarak saçlarınızın parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

En Moda Saç Modellerine Ulaşmak İçin Saç Modelleri Kategorimize Bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git