1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Nişan Çiçekleri 2016

Nişan Çiçekleri 2016
18 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.545 kez okundu.

Nişan evliliğe giden adımlarda atılan ilk adımdır. Çiftler genelde nişan törenin hem sade olmasını, hem de unutulmamasını ister. Bu heyecanlı yolun ilk adımların da en önemli simgelerden birisi de şüphesiz nişan çiçeğidir. Bu süreçte erkek tarafına küçümsenmeyecek kadar önemli iş düşüyor çünkü aldığı çiçek, bir bakıma hayat arkadaşına verdiği değer ve önemi temsil edecek. Bu sebep ile erkek tarafının ince eleyip sık dokuması gerekiyor. Nasıl bir çiçek tercih etmeli? Doğal bir çiçek mi yapay çiçek mi seçilmeli? 2016 nişan çiçeği nasıl olmalıdır?

Yeni 2016 Nişan Çiçeği

2016 nişan çiçeği seçimi yaparken son güne bırakmamalısınız bu özel günün muhteşem bir şekilde hatırlanmasını istiyorsanız itina ile özenli bir şekilde seçim yapmalısınız. Nişan merasimlerinde genel olarak artık klasikleşmiş olan orkide veya gül tercih ediliyor fakat siz farklılık yapıp, hayat arkadaşınız olacak eşinizin sevdiği çiçek türlerinden oluşan arajman kombin edip şaşırtmalısınız. Gül elbette nişan merasimlerinde en çok tercih edilen ve yakışan çiçek olarak benimsenmiştir. Bu nedenle sizin de ilk tercihiniz gül olabilir. Ayrıca kırmızı bilindiği üzere aşkın tutkunun rengidir. Beyaz gül ayrılığın rengi olarak temsil edildiği için tercih etmenizi pek önermiyoruz.

2016 Nişan Çiçeği Şık

Çiçek buketinizi ne kadar çok kırmızı güllerle süslerseniz o kadar güzel ve alımlı görüntü ortaya çıkacaktır. 2016 nişan çiçeği seçimini yaparken çiçek renklerinin ve çiçeklerin hangi anlamları taşıdığını bir araştırmanızı öneririz, ya da çiçekçiniz den fikir alabilirsiniz. Son günlerde yapay çiçekler tercih edilse de bu yıl trend olan mis gibi kokan çiçeklerdir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git