1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Marsala Rengi Elbise Kombinleri

Marsala Rengi Elbise Kombinleri
30 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 2.102 kez okundu.

Son yılların en güzel modalarından biri olan marsala rengi elbise modası bayanlar arasında çok fazla ilgi gördü. Bu elbiseleri her yaştan ve her kesimden kadınların üzerinde görmek hiç de normal dışı bir şey değil.

Her yaştan kadına kırmızımsı havasıyla yakışan bu renk elbiseler, hem günlük hem de abiye olarak kullanılabiliyor. Çok şık çantalar ve ayakkabılarla süsleyebileceğiniz marsala rengi elbise modelleri her boyda ve yaşta bayanın tercih ettiği bir kombin çeşidi.

marsala rengi elbiseler

Marsala İle Farklı Aksesuar Uyumları

Marsala rengi elbise hemen hemen her renk ve model ile kombin edilebiliyor. Rengin uyumu siyaha da çok iyi, beyaz ile de kullanılabiliyor. Tüm cilt tonlarına uyumlu olan rengi tüm erkekler ve bayanlar kullanabiliyor.

Esmer olanlarda parlak takılarla kullanılan marsala rengi kıyafetler, kumral ve beyaz tenli kişilerde mat takılarla kullanılması öneriliyor.

Gri ayakkabı ve çanta ile kullanılabilen marsala rengi spor elbise modelleri bayanlar arasında çok fazla rağbet görüyor. Siyahın ve marsala renginin uyumu da harika.

Marsala rengi spor elbiseler ve pantolonlar deri bileklikler ile çok şık bir kombin oluşturuyor. Çok ince yapılı altınlar ile de kullanılabilen spor modeller bayanlar tarafından oldukça ilgi görüyor.

Abiye marsala rengi elbiselerde, çoğunlukla ağır takılar kullanılıyor. Ağır takılarla bütünleşebilen marsala rengi oldukça şık duruşuyla bayanları büyülüyor.

Çok çeşitli sosyal alanlarda kullanılan bu elbiseleri, Hollywood yıldızları da kullanıyor, ev hanımları da kullanıyor.

marsala rengi abiyeler 2017

Marsala Mini Elbiseler

Marsala renginin tüm kıyafet çeşitlerine gideceğini söyleyebiliriz. Rengin her çeşit renge ve takıya uygun olduğu biliniyor. Fakat marsala rengi mini elbiselere oldukça fazla yakışıyor. Marsala rengi, uzun kollu ve mini elbiseler bu yılın olmazsa olmazı olacağa benziyor.

Siyah büyük çantalarla kullanılabilecek olduğunuz marsala mini elbise modelleri bu yaza damgasını çoktan vurdu bile. Üzerinde dantel dekorların bulunduğu mini elbiseler vitrinleri süslemeye başladı.

Dantel dekorlu elbise modelleri arasında, kolsuz olan modeller, uzun kollu modellerden biraz daha uzun tutuluyor. Marsala rengi elbiselerde yırtmaçlar bu senenin olmazsa olmazı haline gelmiş durumda.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git