1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

LR Aloe Vera Ürünleri Türkiye’de Çok Tuttu!

LR Aloe Vera Ürünleri Türkiye’de Çok Tuttu!
15 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.829 kez okundu.

Almanya’da 30 yıldır aktif olarak çalışmasını sürdüren ve yaklaşık 3 yıldır Türkiye pazarında olan LR son 1 yıldır aktif olarak Türkiye’de adeta patlama yaptığını ve son 1 yılda 200 bin üye toplayarak doğrudan satışı Türkiye’de nasıl uygulandığını gösterdi. Network firmaları arasında parmak ile gösterilen LR Beauty & Health doğrudan satış sistemi ile Türkiye’de ki insanlara nasıl para kazanıldığını ve kendinizi yormadan bir iş sahibi olacağı vaadini veriyordu. Bu duruma ilk başlarda kulak asmayan Türk vatandaşlarımızın son 1 yılda artan üyelik sayılarını duyduklarında kulaklarına inanamadılar.

LR firmasında ne gibi ürünler yer almakta? Öncelikle en çok dikkat çeken ve en çok ilgi gören ürünler Aloe Vera bitkisi içeren cilt hastalıklarına iyi gelen pek çok ürünleri bulunmaktadır. Örnek vermek gerekir ise; Sivilce, Sivilce izleri, Akne, Egzama, Sedef, Zona, Su Çiçeği, Balık Pulu, Ameliyat izleri, Güneş Lekesi, Çiller, Yanık Lekeleri, Tırnak Mantarı, Açık Yaralar, Morarma, Burkulma, Ani oluşan kazalarda müdahale gibi daha sayamadığım pek çok cilt rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. LR ürünleri İçerdiği Aloe Vera jeli ve etkin bitkisel bileşenleri sayesinde bu tür rahatsızlıklardan kısa sürede kurtulmanız mümkündür.

lr kozmetik

LR İle Çalışmak?

LR ile çalışmak istiyorsanız öncelikle sizi bir LR üyelik sisteme üye yapması gerekmektedir. Başlangıç paketi almanız gerekli en düşük başlangıç paketi 85 TL olup, hem ürünleri denemenizi sağlıyor, hem de sizi üye yaparak para kazanmanıza olanak veriyor. Altınıza oluşturacağınız üyeler ile sizde kendinize bir LR ekibi oluşturabilirsiniz ve altınızdaki üyeler de üye yaptıkça size Pirim + Puan olarak yansıyor. Pirim sistemi ve puan sistemini de buradan anlatmak isterdim fakat, çok uzun sürer bunun için size araştırabilmeniz için kendi web adresimi vereceğim. Dilerseniz bu adres üzerinden detaylı olarak nasıl para kazanıldığını ve ürünlerin ne kalitede olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca üyelik veya ürünler ile ilgileniyorsanız WhatsApp üzerinden de bana aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Web: http://www.isortagiol.com

WhatsApp: 0532 435 2117

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git