1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Liposuctionne için gereklidir?

<strong>Liposuctionne için gereklidir?</strong>
18 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 2.091 kez okundu.

Liposuction*ile artık bu yağlar bir türlü gitmiyor söylemleriniz yok olacak ve son bulacak. Sizlerde saatlerinizi spor salonunda harcamak yerine ya da çok ağır diyetler yapmak yerine fazlalık olan son birkaç kilo yağlarınızı operasyon ile artık yok edebileceksiniz. Liposuction kısaca cilt altında toplanan ve fazla olan yağların oradan alınma operasyonudur. Bu uygulama ile elbette hastanın 15 kilosu ya da 20 kilosu gitmiyor. Her bölge için belirlenen ve sizlere zarar vermeyerek sadece fazlalık olan yağlarınız için sonuç almanız olacak. Özellikle şu bölgede ki yağları yok ettirmek istiyorum diyorsanız anlayın ki bu teknik sizlere tam anlamı ile uyumludur. Zaten doktorunuz Mert Demirel sizlere bu konuda bilgi verecek ve bu işlem için uygun hasta olup olmadığınızı sizlere söylüyor olacak. Özellikle sizlere ne kadar isterseniz o kadar yağ alırız diyenlere değil, olması gereken ve sizi rahatsız etmeyen ve tehlikeye atmayan isimler ile çalışmaya gayret hatta mutlaka dikkat ediniz.

Liposuction nedir

Yağ aldırma uygulaması ile özellikle uzun süredir spor yapıyorsanız ama bu yağlar yok olmuyor diyorsanız en etkili uygulamayı elde etmiş olacaksınız. Yağ aldırma uygulama sonrasında doktorunuz sizlere bir korse önerisi yapabilir. Bu korseyi 15 gün ile bir ay arası kullanarak çok daha başarılı sonuçların oluşmasını sağlayabilirsiniz. Yağ aldırma uygulaması sonrası hafif ödem ve morluklar olabilir ama bunlarda yapılacak olan masaj ile kısa sürede yok oluyor olacak.

www.mertdemirel.com*adresinden doktorunuza ulaşarak merak ettiğiniz diğer ayrıntıları sormaya ne dersiniz? Doktor beyin daha önce tv kanallarında yapmış olduğu açıklama ve röportajları da yine bu siteden ayrıntılı olarak inceleyebileceksiniz. www.mertdemirel.com sizlere ön ayak olacak ve bilgilenerek kararınızı daha kolay vermenizi sağlıyor olacak. www.mertdemirel.com*ile tanışın ve artık zorlu ve inatçı yağların nasıl yok edildiğine tanık olun. Daha güzel ve fit bir vücut hattı sizlerin de hakkı elbet ve bunu yağ aldırma ile başarıyor olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git