1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

La Sposa 2017 Gelinlik Modelleri

La Sposa 2017 Gelinlik Modelleri
26 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 2.930 kez okundu.

Gelinlik modasında her yıl farklı modeller piyasaya sunulmuş olsa da her yıl çeşit çeşit ürünler evlenecek olan bayanlara sunulmaktadır. Herkes istediği modeli 2017’de bulabilme şansını La Sposa ile bulabiliyor.

2017’nin en farklı ve en benzersiz gelinlik modelleri sadece La Sposa’da bulmak çok kolaydır. Piyasada gelinlik modelleri farklılık ve özen gösterildikçe fiyatı da artmaktadır.

Bunun bilincinde olan gelin adayları da hayalindeki gelinliğe ulaşmak için sadece La Sposa’ya gelmektedirler. La Sposa 2017 gelinlik modellerinde gelinleri düşünerek her çeşit tasarıma başvurmuştur.

2017 yılı itibari ile gelin olacak bayanlar her türlü modele ulaşabileceklerdir. Bu yıl moda olan gelinlik çeşitleri diğer seneye nazaran farklılık göstermektedir. Daha çok uzun ve kuyruklu modeller dikkat çekebilir.

Gelinler tarafından en çok tercih edilen modeller arasında da kuyruklu balık modeller mevcuttur. Aslında her sene meşhur olan bir model olan balık gelinlikler bu sene işlemelerle değişiklik bulmuştur.

La Sposa 2017 Gelinlik Modelleri

La Sposa Gelinlik Kalitesi

La Sposa gelinliklerde son derece kaliteli kumaş ve yüksek kalitede taşlar ve aksesuarlar kullanılmaktadır. Fransa modelli gelinliklerde ise hakiki Fransa taşları ve gipürleri kullanılmaktadır. Gelinlik üzerine ne kadar ayrıntı varsa La Sposa’da bulunabilir.

Gelin adayları La Sposa’dan tercih ettiği gelinliklere istedikleri ayrıntıyı ekletebilir veya ortadan kaldırabilirler. Zira La Sposa markasının farkı ile gelinlere çok önem verilerek gelinlikler tasarlanmaktadır.

Gelinlik Tasarımı: Gelinliğe koyulacak her türlü taş veya işleme gelin adayına sorularak tasarlanmaktadır. Hazır gelinliklerden de örnek ve fikir alınarak gelinlik tasarımını gelin adayı yapabilir. Gelinlikler uzun yıllar hiç bozulmadan durabilecek kalitede olup, eskimeyecek kadar kalitelidir.

2017 Gelinlik Modelleri

Gelin Adaylarının 2016’da En Çok Tercih Ettiği Model

Gelin adayları için her sene yenilik ve değişkenlik gösteren gelinlik modelleri 2016’da da yenilik göstermiştir. Ancak gelin adaylarının en çok tercih ettiği bir model vardır.

O da 2016 senesi itibari ile meşhur olan prenses model gelinlikler ve uzun duvak modelleridir.

Siz de gelin adayı iseniz ve değişik kaliteli gelinlik giymek istiyorsanız La Sposa farkı ile en farklı gelin olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git