1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Kışlık Gelinlik Modelleri 2017

Kışlık Gelinlik Modelleri 2017
21 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.601 kez okundu.

Düğün hazırlıkları içerisinde olan gelin adaylarının en fazla önemsediği ayrıntılardan birisi de gelinlik seçimidir. 2017 kışlık gelinlik modelleri arasından seçimini yapan gelin adaylarının dikkat etmesi gereken birçok ayrıntı bulunuyor. Fakat tercihini yaparken ilk olarak düğünün hangi mevsimde yapılacağına eğer kış ayında gerçekleşen bir düğün ise hangi mekan da olacağı konusunda dikkatli olması gerekiyor. Mevsim şartlarına uygun şık bir gelinlik tercih etmek durumundadırlar.

kalın askılı 2017 Kışlık Gelinlik Modelleri

Her giyim sezonunda moda akımının hızlı bir şekilde değişiklik göstermesi, düğün konseptlerinde ve gelinlik trendlerinde değişik tasarımların oluşmasına neden oluyor. Farklılık yaratıp düğünlerinde bir yıldız gibi ön planda olup parlamak isteyen gelin adayları bu moda akımına uygun ve trend gelinlikleri inceleyerek bir tercih yapmalıdır.
2017 kışlık gelinlik modellerinde daha çok dantel ayrıntıların bulunduğu, uzun kollu ve güpürlü modeller dikkatleri üzerine çekiyor. Uzun kollu gelinliklerin üzerine kombinleyeceğiniz eldiven ve bolero detayları gelinlere daha şık bir bütünlük sağlıyor.

dantelli 2017 Kışlık Gelinlik Modelleri

Kış düğünü yapan gelin adayının aksesuar, saç, makyaj bütünlüğüne de özen göstermesi gerekir. Gelin buketi seçimini yaparken kış çiçeklerini tercih etmesi, kışlık gelin ayakkabısı modelleri içerisinden seçim yapması, daha rahat ve daha şık bir duruş yakalamasını sağlar. Siz gelin adayları da bu kış sezonunda trend olan 2017 kışlık gelinlik modelleri içinden bir tercih yapmak istiyorsanız kışlık gelinlik modellerine göz atmanızı öneririz.

en güzel 2017 Kışlık Gelinlik Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git