1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Kişiye Özel Dudak Dolgusu

Kişiye Özel Dudak Dolgusu
18 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 2.450 kez okundu.

Yüz dolgusu ile sizlerde daha genç ve güzel bir üze kavuşabilirsiniz. Bazen yanak kısımlarınız, bazen çene kısımlarınız yani doktorunuzun gerekli gördüğü kısımlara dolgu yapılarak çok daha güzel bir yüz hattına sahip olabilirsiniz. Yüz dolgusu aynı zamanda var olan hafif kırışıklıkları da gideriyor olacak. Özellikle aşırı zayıflayan ve yüzü bu sebeple kırışık duran kişilerde çok başarılı sonuçlar veriyor olacaktır. Yüz dolgusu ayarında yapıldığında şiş gibi değil oldukça doğal bir şekilde durur ve sizleri daha güzel gösterir. Dolayısı ile de dikkatli bir uzman doktor ve ayarında bir operasyon ile sizlerde istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz. Yüz dolgusu yaptırmak isterseniz doktor Mustafa Karataş ile görüşebilirsiniz. Sizlere en doğru uygulamayı yapacak ve başarılı bir dolgu sonrası yüzünüz istediğiniz görüntüyü kazanıyor olacak. Elbette bir ömür kalıcı değil ama uzun süre sizlere istenilen dolguyu veriyor olacak.

kişiye özel dudak dolgusu

Dudak dolgusu dolgu deyince ilk akıllara gelen oluyor. Genelde yüz bölgesi için çok fazla talep olmasa da, dudak bölgesi için talep oldukça fazla. Dudak dolgusu özellikle son yıllarda erkek ve kadınlar tarafından tercih edilmeye başlandı. Dudak dolgusu yaptırmak istediğinizde Mustafa Karataş ile görüşebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Dudak dolgusu öncesi ve sonrası resimler le de hem ne kadar değişim olduğunu görebilir hem de doğallığı görebilirsiniz. Dudak dolgusu yaptırmak istiyorsanız doktorunuz sizlere her anlamda yardımcı olacak ve gerekir ise yüz hatlarınıza da yaparak doğru orantıyı bulmayı sağlıyor olacaktır.

Dudak dolgusu fiyatı ise kişiden kişiye göre değişiyor. Aslında kişiye göre değil daha doğrusu yapılacak olan uygulamaya göre değişiyor. Dudak dolgusu fiyatı ne kadar uygulanacak ve üst dudak ya daalt dudak ayrımı yapılacak mi gibi kriterler ile farklılık gösteriyor. Dudak dolgusu fiyatını buna göre alırsanız daha doğru bir fiyata ulaşmış olursunuz. Sizlerde detaylı bilgi almak istiyor ve kendiniz için bilgi fiyat almak istiyorsanız o halde http://www.drmustafakaratas.com/ adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git