1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Kısa İspanyol Paça Jean Modelleri

Kısa İspanyol Paça Jean Modelleri
25 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 2.038 kez okundu.

Geçtiğimiz yıl revaçta olan colette pantolonların üstüne bu sene ispanyol paça pantolonları da görmeye başlayacağız. Giderek kıyafetlerin daha rahat olmasını istiyormuşuz gibi bir görünüm var anlaşılan. İkisinin arasındaki farkı biliyoruz. Biliyoruz değil mi?

Bilmiyorsanız anlatalım bakalım. Colette pantolon yani namı değer pantolon etek. Bacaklarınızı birleştirdiğinizde sanki etek giymişsiniz gibi görünen pantolonlardır. İspanyol paça pantolonlar ise biraz farklı. İspanyol paça pantolonlar, dizden itibaren genişleyen, bileğe geldiğinde nerede ise dizdeki bölümün iki üç katına kadar genişleyen pantolonlardır.

ispanyol paça pantolon modelleri

İşin Gerçeği

İşin gerçeği şu: Bu iki model de Türk kadın tipine çok uygun değil aslında. Her ikisini giyebilmek için zayıf ve uzun olmak gerekiyor. E, biz malum hafif toplu, orta boylu hanımlarız genellikle. Bu durumda bize uygun değiller. Yine de denemek isterseniz buyrun deneyin. Belki de düşündüğünüz kadar kısa değilsinizdir.

İsterseniz paranızı vermeden önce tekrar bir ayna karşısına geçin. Tezgahtar muhtemelen sizi çok açtı, harika durdu, iki dakikada kısaltırım, paçasını orjinal paça yaptırtırım gibi şeyler söyleyecektir. Sakın gaza gelmeyin. Kendinize aynada kendiniz bakın ve kararı hiç bir etki altında kalmadan sadece siz verin.

Vücut Tipine Göre Seçim Yapın

Bu yıl moda İspanyol paça kısa pantolon. Moda olan her şeyi giymek zorunda mısınız? Bu model pantolonlar ince ve uzun vücutlu hanımlarda gerçekten çok zarif ve mükemmel duruyor. Uzun zamandır elbise görmeye alışan gözlerimiz pantolonları arar olmuştu da…..

“İspanyol paça pantolon giyen kısa boylu bir hanım paçalı tavuklara benzer” diyor modacı Vural Gökçaylı. Üstüne bir de boyunuzu iyice kısaltacak kısa pantolon giymek, tam olarak “şahtı, şahbaz oldu” dedirtecek cinsten bir hata olur.

siyah ispanyol paça panotolon modelleri

1970’lerde moda olan ispanyol paça o günlerden bu yana pek de rağbet görmemişti. Bizim ülkemizdeki sebebi bu işte. Şimdi yaşanan bu nostaljik dönüşte de Türk halkından çok da rağbet görebileceğini düşünmüyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git