1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Kış Aylarında Bordo Renk Kombin Önerileri

Kış Aylarında Bordo Renk Kombin Önerileri
10 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 3.851 kez okundu.

Günümüzde toplum olarak kıyafetlerimize, renklerinin uyumuna son derece dikkat eder olduk. Hatta bunu sadece bayanlar değil erkekler de çok önemsiyor. Bir moda furyası aldı başını gidiyor. Hal böyle olunca bu konuda birçok sorunlar ortaya çıktı. Bunların en önde gelenleri de hangi rengin neyle kombin edileceği.

bordo renk kombinler 2017

En asil renklerden olan bordo kimi zaman sonbahar-kış mevsimini anımsatırken kimi zaman da bohem ve şık bir hava katabiliyor. Elbette bunda en etkili olan bu rengin nasıl parçalar ve renklerle kombin edildiği. Aksi halde üzerimizde basit bir parça olmanın ötesine gidemez. Peki, bu rengin şıklığını ve zerafetini nasıl ortaya çıkartabiliriz?

Bordonun Asaletini Keşfedin

Renklerin uyumu çok önemlidir. O yüzden öncelik kombin edilecek renkte olmalıdır. Bordonun kullanılabileceği başlıca renkler gold, gümüş, siyah, krem ve kırık beyaz tonlarıdır. Bunlar kombininize daha ağır ve şık bir hava katacaktır. Özellikle şık gece elbiseleri için en uygun renklerden birisidir. Öte yandan yapacağınız hafif bir makyaj göz kamaştıracağı gibi koyu tonlardaki ağır bir makyaj da bordo rengin üzerinde mükemmel duracaktır.

bordo kombinler 2017

Kış Aylarının Vazgeçilmez Rengi: Bordo

Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi olan bordo özellikle deri mini eteklerde kendini göstermektedir. Üstünüze giydiğiniz siyah bir badi ve omuzlarınıza dökülen saçlarınızla caddenin yıldızı siz olabilirsiniz. Bununla birlikte dizlerinize kadar olan bordo çizmeyle hem ısınır hem de şık görünebilirsiniz. Yine elinize taktığınız bordo eldiven, krem ya da gold renklerindeki çantanız dizlerinizin altında uzun bir elbiseyle hem şık hem de havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle kış aylarında bordo kalın örgü kazaklar spor bir hava kazandıracaktır.

Eğer bir davete katılacaksanız ve en şık siz olmak istiyorsanız uzun yırtmaç detaylı ya da Fransız dantelli bir elbiseyi bordo topuklu ayakkabı, çanta ve küçük aksesuarlarla hareketlendirerek şık ve havalı bir görünüm yaratabilirsiniz. Bordo, dağınık saçlarla kombin edileceği gibi sıkı bir topuzla da zerafetinize zerafet katacaktır. Aynı zamanda düz bir kıyafetiniz varsa üzerine taktığınız bordo şal ya da çeşitli aksesuarlarla kombininizi hareketlendirebilirsiniz. Son olarak bordo süet kısa bir bot da kış aylarının vazgeçilmezlerindendir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git