1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Kırmızı Ruj Modelleri

Kırmızı Ruj Modelleri
9 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.650 kez okundu.

Kırmızı rujlar kadınların olmazsa olmaz makyaj seçeneklerinden biridir. Birçok renk olmasına rağmen kadınlar kırmızı rujdan asla vazgeçemez. Her yaştan kadın çeşitli markaların kırmızı ruj modellerini dikkatle inceler. Kendi ten yapılarına uygun kırmızı ruj modelini seçmek için sıkı bir arayışa girer. Kırmızının birçok tonu vardır. Uçuk kırmızı rujlar, açık renk kırmızı ruj modelleri ve koyu renk kırmızılar kadınlar arasında oldukça popülerdir.

kırmızı ruj modelleri

Özel Geceler İçin Kırmızı Ruj Modelleri

Özel geceler kadınların daha çok kendine baktığı ve genellikle hoşlandığı erkek ile buluşacağı en önemli anlardır. Böyle zamanlarda kadınlar kıyafet kadar saç ve makyaj üzerine de kafa yorar. Kıyafet içi birçok seçeneği olan hanımları en çok zorlayan konu ise yüzüne uygun saç modelini yapmak ve kendilerini daha hoş gösterecek makyajı ciltlerine uygulama konusudur. Makyaj demişken şunu da hatırlatmak istiyoruz. Özel gecelerde abartılı saç modelinden ve makyajdan kesinlikle kaçınmanız gerekli. İlk buluşmada abartılı yapılan saç ve makyaj sizi çekici değil itici yapacaktır.

Kırmızı ruj seçiminde ise dikkat etmeniz gereken en önemli şey makyaj bütünlüğü olmalıdır. Makyaj seçiminize göre seçeceğiniz kırmızı ruj modeli sizi daha çekici yapacağını unutmayın. Ayrıca her markanın kırmızı ruj rengi farklıdır. Bu yüzden her markayı gezip kararınızı ona göre vermenizi öneriyoruz.

kırmızı rujlar

Etiketler:

Kırmızı Ruj Modelleri Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Haber Akşam dedi ki:

  Dudaklar çok güzel fakat kırmızı pek yakışmamış. Düşününsenize zenci bir bayana kırmızı ruj sürdüğünüzü aynen onun gibi duruyor. Yoksa dudaklar güzel 🙂

 2. Mobil Sohbet dedi ki:

  Ruja karşıyım ya en güzeli olan dogallık 😀

 3. petek temizleme dedi ki:

  kırmızı ruj dudak üzerinde kesinlikle çok cezbedici duruyor asil bir görüntü meydana getiriyor..

 4. Kırmızı ruj her zaman her yerde gitmez. En özel anlarda kullanabileceğiniz güçlü bir silahınızdır. Şahsen ben Avon’un rujlarını tercih ediyorum, renkleri göz doldurucu.

 5. pelinay dedi ki:

  Kırmızı ruj bence en iyisi. Diğer doğal tonları kullanmak yerine kırmızı ruj her zaman tercih edilir. Diğer zamanlarda ise doğallık çok daha iyi.

 6. iğne oyası dedi ki:

  Kırmızı her zaman etkileyici bir renk olmuştur. Dudaklarda da çok güzel duruyor bence.

Sayfa başına git