1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Kına Gecesi Elbiseleri: Bindallı

Kına Gecesi Elbiseleri: Bindallı
23 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 3.281 kez okundu.

Düğünden önceki en büyük etkinliklerden biri olan kına gecesi gelin adaylarının yıllarca hayalini kurduğu ve kına gecesi gününü beklerken heyecanlandığı gelin adaylarının oldukça önem verip özen gösterdiği bu günde sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacağız.

bindallı

2016 kına gecesi kıyafetlerinde oldukça ön planda olan kırmızı rengi elbiseler seçiliyor. Nasıl bir elbise giyilmeli? Kına gecesinde seçilen elbisenin kırmızı olması her zaman gözleri üstünüze çekecek ve gecenin tek ilgi odağı siz olacaksınızdır. Bunun yanı sıra kırmızı renk elbiseler gelenek haline gelmiştir. Bu nedenle 2016 kına gecesi kıyafetleri kırmızı abiye modelleri arasından tercih yapılmalıdır. Kısa etekli ve uzun yırtmaçlı elbiselerin tercih edilmemesi daha uygun olacaktır.

kaliteli 2016 Kına Elbiseleri

2016 kına gecesi kıyafetleri arasında bindallı oldukça rağbet gören modeller arasındadır. Bu elbiselerin bel kısmı işlemelidir ve kemer ile kullanılır. İşlemeler parlak ve simli olduğu için kına gecesinde muhteşem bir ambiyans yaratır. Ayrıca bindallı modellerinin çoğu askılı olarak dikilir bu yüzden giyilmesi kolay ve rahattır. İsteğe göre bindallı üzerine tül pelerinler de alınabilir. Bindallı dışında tek omuzdan askılı kırmızı uzun elbiseler de kına geceleri için en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır. Gelin adaylarını bir kuğu gibi gösteren bu elbiseler, hafif yırtmaçlar ile kullanıldığında daha kadınsı bir görünüm sağlar. Bu elbiseleri tamamlamak adına ellerinize kırmızı eldivenler takabilirsiniz tabi ki kına merasimi sırasında çıkartma şartıyla.

yeni 2016 Kına Elbiseleri

saten 2016 Kına Elbiseleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git