1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Kına Elbiseleri

Kına Elbiseleri
27 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.302 kez okundu.

Her gelin adayının düğününden önce bekarlığa veda gecesi olarak kutlanan en mutluluk duyduğu arada hüzünlenip ağladığı gün kına günleridir. Düğünden önceki günü simgeleyen kına gecelerinde gelinler örf ve adete uyan fakat aynı zaman da moda ve en trend olan kıyafeti tercih etmektedirler. Gelin adayları bindallı adı altında ki kıyafetini kına yakma esnasına kadar giymediği ve daha önce hiç tecrübe etmediği için bu deneyimi özverili bir seçim yaparak tamamlamak istiyor.

otantik 2016 Kına Elbiseleri

2016 kına elbiseleri kırmızı ilk sırada olmak üzere, bordo, lacivert, yeşil, krem, beyaz ya da gold renginde kombine edilmiş bol işlemeli, simli, bindallı modelleri kullanılmaktadır. Bu modellerin dışında bindallı kıyafetlerde en çok tercih edilen renk ise kırmızıdır. Kırmızı kına gecelerinde çoğu gelin tarafından elbise olarak ta kullanılmaktadır. Bindallı seçerken gerekli aksesuarları da bindallıdan önce giyeceği kıyafetine uygun fes, taç, kırmızı duvak seçip kıyafetine kombin edebilir ayrıca kına törenlerinde gelinin kim olduğunun anlaşılması açısından mutlaka tercih edilmelidir.

2016 Kına Elbiseleri içinde kırmızının dışında birçok rengin her tonu bulmak mümkün. Genel olarak uzun olması tercih edilen abiye elbiseler gelinlerin daha şık ve asil görünmesine yardımcı olmaktadırlar. Gelin adayları kına yakma sırasında bindallısını giymek yerine tercih etmiş olduğu 2016 kına elbiseleri üzerine duvak veya fes giyerek de merasime katılabiliyorlar. Dilerlerse elbiselerinin üzerine kaftan da kullanabilirler.

varaklı 2016 Kına Elbiseleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git