1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Kate Middleton: Sportmax Yeşil Manto

Kate Middleton: Sportmax Yeşil Manto
10 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 2.264 kez okundu.

Kraliyet ailesinden olan Kate Middleton her sene olduğu gibi bu sene de Noel şenliklerinde çok şık olarak herkesin gözünü almıştır. Her zaman giyimine önem veren Kate Middleton Michael Kors hayranlığı olduğu gibi Sportmax markanın da hayranlığı içerisindedir. Özellikle de manto modellerini oldukça beğeniyor.

Bu nedenle şık kıyafet giyilecek bir şenlik veya kutlama olduğu zaman ilk tercihlerinden birisi de Sportmax’tır. Sportmax ürünleri ve mantoları da her bayanı olduğundan daha zarif gösterecek bir biçimde tasarlanmıştır.

Kate Middleton bunca yıllık şıklığının üzerine daha da şıklık ve zariflik katarak hayranlarını mest etmiştir. Giydiği yeşil manto ile herkesin gözlerini üzerine çekmeyi ve hayranlarının ona olan sevgisini ikiye katlamayı da ihmal etmemiştir. Kate Middleton Sportmax yeşil mantosu ile tüm bayanları kıskandırmayı başarmıştır.

yeşil manto modelleri

Sportmax Manto

Sportmax ünlü markanın, ünlü yeşil mantosu Kate Middleton tarafından giyildiğinde tüm bayanların dikkatini çekmiştir ve herkes o mantodan giymek istemiştir.

Hem bayanların kıskandığı hem de tüm bayların gözünü Kate’in üzerinden alamadığı bir günde Kate Middleton o mantoyu giymişti.

Kraliyet ailesine yakışır bir şekilde şık giyinen Kate içine sadece aynı boyda bir elbise giymiştir ve o şekilde kombinini tamamlamıştır. Yan aksesuar olarak sayılan çanta ve ayakkabısını ise süet kumaştan seçmiştir.

Çizmelerini ise diz altına kadar uzanan siyah büzgülü süet ayakkabıdan yana tercih etmiştir. Böylece o günün en şık kadınlarının en başında gelmiştir.

Kate Middleton Sportmax yeşil manto

Sportmax Giyim Ürünleri

Sportmax manto ürünlerinin arasında sonbahara ve ilkbahara özel çok şık kıyafetler vardır. Tüm bayanların hoşuna gidebileceği ürünler tasarımı Sportmax’ta oldukça fazladır.

Ünlü bayanların da tercih ettiği Sportmax giyimleri oldukça makul fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Sportmax kıyafetlerini online satış sitelerinden de alabilirsiniz.

Her türlü kategoride kıyafetin ve aksesuarın bulunduğu Sportmax ünlü markanın fiyatları herkesin ulaşabileceği ve alışveriş yapabileceği kadar uygundur.

Manto Seçiminde Sportmax

Sportmax markasını tercih eden Kate Middleton tüm bayanlara örnek olarak manto seçiminde de örnek olmuştur.

Sportmax manto kalitesi ve benzersiz tasarımları ile her bayana hitap etmektedir. Siz de manto alışverişlerinizi Sportmax’tan tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git