1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Kalıcı Makyaj Nasıl Yapılır

Kalıcı Makyaj Nasıl Yapılır
25 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.900 kez okundu.

İlk olarak kalıcı makyaj nedir onlardan bahsederek, hangi noktalara uygulanıyor hakkında bilgiler vererek sizlere yardımcı olalım.

Kalıcı makyaj, her gün standart makyaj uygulamalarından kurtulmak isteyenlerin, belirli yüz noktalarına uyguladığı bir yöntemdir. Bu yöntem ile artık bazı bölgelerde makyaj yapma zorunda kalmadan, makyaj görüntüsü sağlanmaktadır. Uygulanan bölgeler ise, şu şekildedir.

Kalıcı Makyaj Nerelere Uygulanıyor?

  • Kaş şekillendirme uygulaması
  • Gölgeli dudak uygulaması
  • Göz ve çevresi için, eye- liner uygulaması

Eğer ki, kalıcı makyaj nasıl yapılır diyorsanız, şu bilgilere göz atabilirsiniz.

kalıcı makyaj nasıl yapılır

Güzellik merkezleri
Bu konuda sizlere güzellik merkezleri en iyi hizmetlerini sunabilecektir. Fakat profesyonel destek almak, sizlerin yüz tipinizi değiştirmekte sizlere daha faydalı olacağını bilmeniz gerekiyor. Aksi taktirde, istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

Göz ve çevresi
Bu çevrede, kuyruklu ya da kuyruksuz olarak uygulama gerçekleştirebilmektedir. Bunun yanı sıra, gözaltına kirpik sıkılaştırma yöntemi de uygulanabilmektedir.

Dudak çevresi
Dudağa dolgun izler vermek ya da daha küçük görünmesini sağlamak için uygulanabilir. Dışına hafif bir çizgi çekmekte, dudağın çerçevesi belirginleştirilerek, içerisine ise hafif bir renklendirme yapılarak uygulanmaktadır.
Çok daha dolgun dudaklara sahip olanlar, bir tık daha inceltilerek, kalıcı makyaj uygulaması ile daha ince dudaklara sahip olabilmek mümkün olmaktadır.

Kaş şekillendirmesi
Genel olarak ince kaşlara sahip bayanlar tarafından kullanılmaktadır. İstediğiniz kaş şekillendirmesi, yine kalıcı makyaj uygulaması ile mümkün hale gelirken, oldukça fazla tercih edilenler arasında.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git