1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Kadınlara Enerji Veren Yiyecekler

Kadınlara Enerji Veren Yiyecekler
1 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.416 kez okundu.

Erkekler kadar kadınların da enerjiye ihtiyacı vardır. Günlük aktivitelerinin yanında cinsel yaşamlarının da iyi olması için sahip olmaları gereken belli bir enerji vardır. Bu enerjinin büyük bir bölümünü her gün yedikleri yiyeceklerden elde edemezler. Yiyecekleri özel yiyecekler ile kadınlar hem daha dinç hem de yatakta daha enerjik olabilirler.

Kadınlara Enerji Veren Yiyecekler Nelerdir?

Kadınlara enerji veren en önemli yiyecek kırmızı ettir. Kırmızı et protein bakımından oldukça zengindir. Her gün olmasa dahi haftada 3 defa yiyeceğiniz kırmızı et gün boyu enerjik olmanıza yardımcı olur.

Cinsel hayatında hareketsiz olan ve bu durumdan dolayı eşiyle arası açılan hanımlar mutlaka kuş üzümü yemelidir. Kuş üzümü kadınlarda afrodizyak etkisi yaratır. Aynı zamanda vücuttaki kan akışının hızlanmasına neden olur. Vücutta hızlanan kan, harekete geçmenize yardımcı olur. Ayrıca kuş üzümü ile beraber yiyeceğiniz badem ve fındık alacağınız enerjinin daha da yukarılara çıkmasına yardımcı olur.

Kadınların cinsel hayatına katkıda bulunacak diğer bir yiyecek ise muzdur. Sporcuların büyük bir bölümü enerjilerinin düşüşe geçtiği zamanlar muz yiyerek durumu kurtarır. Muz gerçekten çok yararlı bir meyvedir. Meyveler içinde enerji oranı en fazla ve etki etme zamanı en çabuk olan meyvedir. Cinsel ilişkiye girmeden önce yiyeceğiniz bir adet muz birleşme sırasında dinç olmanızı sağlayacaktır. Hatta 2 adet taze muzun üzerine evde kendi hazırlayacağınız sıcak çikolata döküp eşiniz ile beraber yerseniz gecenin çok bereketli geçeceğinin sözünü verebiliriz. 🙂

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git