1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Kadınlar!!! Eşinizin giyim tarzını siz değiştirebilirsiniz

Kadınlar!!! Eşinizin giyim tarzını siz değiştirebilirsiniz
28 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.591 kez okundu.

Kadınlar için olduğu kadar erkekler için de giyim kuşam çok önemlidir. Bu konuda biraz yardıma ihtiyaçları var sadece. Erkekler için belli başlı kurallara göz atalım.

Konu giyim kuşam olunca erkeklerin kafası karışıyor. Neyi nasıl kombinleyeceklerini bilemiyor ve büyük moda hataları yapıyorlar.

İyi giyinmenin sırrı temel kurallarda saklı.

Kemer ve ayakkabı aynı renk olsun
Kemerler ve ayakkabılar siyah, kahverengi gibi klasik renklerde olmalı. Çünkü diğer renkleri birbirleriyle kombinlemek zordur. Ama farklılık istiyorsanız, klasik siyah ayakkabıyı çok parlak olmaması koşuluyla siyah rugan kemerle tamamlayabilirsiniz.
Sneaker tutkunuysanız, kanvas kumaştan spor kemer takmalısınız.

Gömleğe uygun kravat takın
Kravatla gömleğin uyumu şıklığın şartıdır. Kravat stilinizi yansıtır; çizgili ve klasik küçük desenli modelleri tercih ederseniz hata yapmazsınız.
Kravatla gömleği birbiriyle uyumlu renklerden seçin ve desen konusunda dikkatli olun. Ekose gömleği ekose veya desenli kravatla tamamlamayın. Sade, klasik renklerde kravatlar desenli gömlekleri dengeler.

Pilili pantolon giymeyin
“Klasik pilili pantolonlar düz kesimli olanlardan daha şık görünür” deseler de siz inanmayın. Pilili modası çok gerilerde kaldı!
Düz kesimli modeller, sade ve modern görüntüsüyle hem rahat hem şık. Her kıyafetinizle mükemmel uyum sağlar. Siz bu modellerden şaşmayın!

Kaliteli saate yatırım yapın
Saat, erkeklerin en önemli aksesuarıdır. Hem spor kıyafetle hem de şık takım elbiseyle kullanabileceğiniz kaliteli saatlere yatırım yapın. Ucuz modellere boşuna para harcamayın.
Saat tutkunuz varsa kural çok basit: Siyah ayakkabı ve kemeri siyah kayışlı saatle, kahverengi ayakkabı ve kemeri de kahverengi kayışlı saatle tamamlamalısınız.

Çoraplara dikkat edin
Çorapta en önemli kural renk uyumu; pantolon ve ayakkabınızın rengiyle uyumlu olmalı. Hata yapmamak için koyu tonları tercih edin. Koyu renk pantolonları siyah, çizgili çoraplarla tamamlayın. Beyaz çorapları klasik pantolon ve kösele ayakkabıyla giymeyin. Onlar spor ayakkabı içindir.

Lens yerine gözlük takın
Eğer gözleriniz bozuksa lenslerinizi rafa kaldırın ve kendinize şık bir gözlük alın. Seçtiğiniz modelin tarzınızı yansıtmasına, yüz şeklinize uygun olmasına dikkat edin. Böylece çok klas görüneceksiniz. Lens pratik ama son dönemde gözlüğü tercih eden erkeklerin sayısı giderek artıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git