1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

İpekyol Kadın Gömlek Modelleri

İpekyol Kadın Gömlek Modelleri
17 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 3.302 kez okundu.

İpekyol, kadın giyiminin öncü markaları arasında yer almasıyla birlikte farklı tarzda gömlek modelini de içerisinde barındırıyor. Modanın trendlerini yakalayan tasarımlarıyla birlikte İpekyol gömlek modelleri, sahip oldukları yenilikçi tarzlarıyla birlikte kadınların yeni sezonda da ilgisini çekmeyi başarıyor.

İpekyol Gömlek Modelleriyle Tarzınızı Oluşturun

Çizgili Gömlekler: Kadınların her zaman için giyebileceği detaylara sahip olan çizgili gömlekler ince ve kalın şeritli çizgilere sahip olarak birbirlerinden ayrılıyorlar. Çoğunlukla beyaz üzerine farklı renklerde çizgilerin yer aldığı kadın gömlekler, rahat giyimleriyle ve aynı zamanda şık kombinlere olanak sağlamalarıyla birlikte kadınlar için oldukça ideal.

çizgili gömlek modelleri

Vual Gömlekler: Vual gömlekler, kadın modasında yeni yeni ön plana çıkmaya başlamış olan modeller olmalarıyla birlikte, hafif ve ince bir tasarıma sahipler. İpekyol gömlek modelleri içerisinde en gözde modellerden olan vual gömlekler; ekoseli ve cep detaylı olarak farklı modelleri kadınların tercihine sunuyor.

vual kadın gömleği

İpek Gömlekler: İpek gömlekler, benzersiz detaylarıyla birlikte ipeğin getirdiği matlığa sahip olan modeller oluyor. Açık renk tonlarından koyu renk tonlarına kadar oldukça geniş bir renk yelpazesine sahip olan ipek gömlekler, her zaman giyilmek için satın alınabilecek olan gömleklerden oluyor.

ipek gömlek kadın

Desenli Gömlekler: Desenli İpekyol kadın gömlekler, kadınların gözde modelleri arasında bulunuyor. Çiçek deseninin, desenli gömleklerde ön plana çıktığı modeller şık bir görünümün yanında oldukça da hoş kombinlere imkan sağlıyorlar.

İpekyol Gömleklerde Fiyat Nedir?

İpekyol gömleklerde fiyatlar 139 TL’den başlıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git