1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

İlkbahar / Yaz 2019 Moda Trendleri

İlkbahar / Yaz 2019 Moda Trendleri
19 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 1.701 kez okundu.

2019 yılında ilkbahar ve yaz mevsimlerine ait moda trendleri oldukça çeşitli bu yazımızda size bu konuda elimizden geldiğince fikir vermeye çalışacağız. Böylece sizde gardırobunuzu etkileyici ve modaya uygun şekilde doldurabilirsiniz.

Bu yazımızda sunacağımız öneriler ile yeni eşyalar alabilir ya da modasının geçtiğini düşünüp raflara kaldırdığınız giysilerinizi tekrardan gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Hazırsanız 2019 ilkbahar yaz mevsimi moda trendlerine ait önerilerimize başlıyoruz.

Leopar Baskı

2019 ilkbahar yaz sezonunda leopar baskının yeniden popüler olduğunu görmek sizi şaşırttı mı? Bizi şaşırtmadı. Bu yıl havyan motiflerinin popülerlikte zirveye ulaşacağını tahmin etmek pekte zor değil hali hazırda defilelerin podyumlarında bolca kendini gösteren hayvan desenli elbiselerle doluydu. Yani dememiz odur ki eğer leopar baskılı bir kıyafetiniz vardı ve demode oldu diye kaldırdıysanız acilen o kıyafeti geri çıkarın. Herhangi bir leopar baskılı kıyafetiniz yoksa ve modaya uygun yeni bir kıyafet almayı düşünüyorsanız seçiminizi bu yönde kullanabilirsiniz.

1980 Esintisi

2019 ilkbahar yaz sezonunda leopar baskının popülerliği gibi 1980’lere ait moda akımı da popülerliğini sürdürmeye devam edecek. Bu akıma ait büstiyer, takım elbiseler , ışıltılı parti elbiseleri, transparan kıyafetler, aşırı büyük omuzlu ceketler ve bağımsızlığını ilan etmiş çoraplar görebilirsiniz. Bu akıma ait korse kemerler ve bolca zincirli aksesuarları da unutmamak lazım.

Bej’in Zarafeti

2019 ilkbahar yaz sezonunda popüler olan bir diğer konu ise bej kıyafetler. Yulaf ezmesi, bisküvi, allık gibi iç ısıtan şeyleri anımsatıyor. Bu renk tonlarından almış olduğunuz giysiler aşırı pahalı tasarımlar olmasa bile bej renge sahip tasarımlar aşırı sofistike ve pahalı bir etki yaratıyor.

Fiyonklar

2019 ilkbahar yaz sezonunda popüler olan farklı bir konu ise fiyonklar. Bu tatlı küçük ayrıntılar elbise detayı , saç tokası, küpe ve çanta gibi ihtimali olan her yerde detay olarak görebileceğiz.

Neon

1980 esintileri tekrardan kendini göstermesiyle birlikte parlak ve vurgulayıcı renklere olan ilgi New York, Paris, Milano ve Londra podyumlarında arttı. Kimi tasarımcılar tasarımlarında saten ve dantel kullanırken. Kimi tasarımcılar daha rahat kumaşları kullanmayı tercih etti. Bu renklerin podyumlarda popüler olması hali hazırda sokak stiline de yansıdı. Görülen o ki 2019 ilkbahar yaz sezonunda neon renkler de kendini gösterecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git