1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

İlginç Bere Modelleri

İlginç Bere Modelleri
8 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 3.144 kez okundu.

Bereler, bir aksesuar olarak tercih edilebilecek giyim ürünlerinden olmaktadır. Yaratıcılığın üst düzeyde olduğu bere tasarımları da artık her geçen gün daha fazla ön plana çıkmaktadır. Özellikle sıradanlaşmış olan bere modellerinden sıkılanlar için, ilginç bere modelleri tercih edilecek en doğru alternatifler olmaktadır.

Birbirinden Farklı Tasarımlarıyla İlginç Bere Modelleri

İlginç bere modelleri içerisinde, oldukça dikkat çekici son derece de etkileyici bereler bulunuyor.
1.Şövalye miğferi şeklinde tasarlanmış olan, kafayı koruduğu kadar rüzgarın etkilerinden bir atkı görevi görerek burnu ve ağzı da soğuğun etkilerinden koruyan bere modeli ilginç bere modellerinden ilki oluyor.

miğfer şeklinde kadın beresi

miğfer şeklinde kadın beresi

2.Pilot şapkası tasarımlarıyla oluşturulmuş olan yandan kulaklara kadar sarkmasıyla birlikte kulakları da koruyan bereler, ilginç berelerden bir diğeri oluyor. Türk sinemasının ünlü karakteri olan Vecihi karakterinin şapkası olarak da bu bere modelini nitelemek mümkün hale geliyor.

pilot şapkası şeklinde kadın beresi

pilot şapkası şeklinde kadın beresi

3.Sakal tasarımlı bere modeli bir diğer farklı bere modeli oluyor. Hipster tarzını oluşturmak için ekstra uğraşmanızı gerektirmeyen bu bere modelinde bereyle birlikte sakal da bulunuyor. Sakal detayı soğuk havalarda yüz için tamamen koruyucu bir etmen oluyor.
4.Tilki bere modeli. Aslında bereden daha çok bir bütün olarak başlık şeklinde bulunan tilki modelli bere, özellikle çocuklar için soğuk havalarda eğlenceli bir giyim ürünü oluyor.
5.Beyin şekline sahip olan bere modeli, ilginç bereler arasına farklı tasarımıyla girmeyi başarıyor.

beyin şeklinde kadın beresi

beyin şeklinde kadın beresi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git