1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Hotiç Erkek ve Kadın Bot Modelleri

Hotiç Erkek ve Kadın Bot Modelleri
14 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 3.791 kez okundu.

Hotiç, tasarladığı yenilikçi ve kaliteli botlarla birlikte hem bayanlar hem de erkekler için yeni sezon modelleriyle ön plana çıkıyor. Hotiç, oluşturduğu tasarımlarla birlikte diğer markalardan ayrılmakta ve her zevke uygun modelleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Hotiç Erkek Bot Modelleri

Hotiç bot modelleri, temel tasarım olarak dört farklı kategoriye ayrılıyor. Bağcıklı, bağcıksız, klasik ve modern konseptiyle oluşturulan erkek bot modelleri, kullanılabilirlikleri ve rahatlıklarıyla erkekleri memnun edecek seviyede.

Bağcıklı ve bağcıksız modellerde bileği geçen uzun botlar ve bilekte kalan daha kısa bot modelleri yer alıyor. Kusursuz hatlarla ve modadan ilham alınarak oluşturulan bu modeller tabanlarında yer alan farklı renklerle şık bir görsel oluşturuyor.

Erkekler için klasik modellerde ise, klasiğin tanımı Hotiç tarafından tekrar yapılıyor. Erkeksi detayların bulunduğu botlar, klasik tarzı sevenler için değişilmez.

Modern tasarımlı botlarda ise sunulan hava ve renk uyumları sezonun trendlerini oluşturuyor.

hotiç bağcıklı erkek bot

hotiç bağcıklı erkek bot

hotiç bağcıksız erkek bot

hotiç bağcıksız erkek bot

Hotiç Kadın Bot Modelleri

Hotiç, kadın botlarda düz ve topuklu modeller tasarım konseptini oluşturuyor. Düz Hotiç bot modelleri, kadınlar için bileğin üzerine çıkan bilekte kalan modellerden oluşuyor. Üzerlerinde zincir detayı ve daha farklı detaylar bulunan düz bot modelleri, isimlerini tabanlarından alıyorlar. Klasik ve spor tarzın bulunduğu düz botlar, bayanların gözdesi olmayı başarıyor.

Topuklu Hotiç botlar ise kadınlar için sıra dışı farklı tasarımlar yer alıyor. İster buluşmalarda isterseniz iş hayatında isterseniz de davetlerde tercih edebileceğiniz birbirinden göz alıcı modellerle kombinlerinizi de kolaylıkla tamamlayacaksınız.

hotiç süet kadın bot modeli

hotiç süet kadın bot modeli

hotiç topuklu kadın botu

hotiç topuklu kadın botu

hotiç topuksuz kadın botu

hotiç topuksuz kadın botu

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git