1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Hamile Pantolon Modelleri

Hamile Pantolon Modelleri
1 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.443 kez okundu.

Pantolonlar, hamile bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hamileliğin başında veya son dönemlerine yaklaşılırken bile giyilen hamile pantolon modelleri, markaların özel olarak tasarımlar oluşturmalarıyla birlikte tamamen bayanların rahatlığını sağlama hedefini taşıyor. Hamile bayanlar, günün her anında pantolonları tercih ederek şık bir stile kavuşabilir aynı zamanda da rahatça hareket edebilirler.

kısa Hamile pantolon modelleri

Hamile Bayanlar için Pantolon Çeşitleri

İspanyol Paça Modeller: İspanyol paça hamile pantolonlar, sezonun en çok rağbet gören pantolon modelleri oluyor. Hamile bayanların sıklıkla tercih ettiği modeller olan İspanyol paça modeller, farklı renk ve kumaş alternatifine de sahipler.

Desenli Pantolonlar: Yeni moda hamile pantolon modelleri arasında farklı tasarımlarıyla dikkatleri kendisine çekmeyi başaran yenilikçi ve modern bir görünüm sağlayan desenli pantolonlar hamileler için oldukça ideal. Rahat yapılarının yanı sıra üzerindeki figürlerle birlikte başlı başına fark yaratıcı bir stili oluşturan desenli pantolonlar, hamile bayanlar için her zaman giyilebilir.

Kot Pantolonlar: Hamile bayanlar için bir klasik olan kot pantolonlar, özgür görünümünden taviz vermeyen hamile bayanların tercihi oluyor. Açık renklerden koyu renklere kadar uzanan geniş model seçenekleriyle birlikte hamile bayanların gözdesi oluyorlar.

entarım Hamile pantolon modelleri

Kumaş Pantolonlar: Kumaş pantolonlar hamile pantolonları arasında klasik bir stile sahip olan ayrıcalıklı modeller oluyor. Kesim detaylarının normal pantolonlardan farklılaştığı hamile kumaş pantolonlarda siyah renkler hakim oluyor.

Hamile Pantolonlarda Fiyatlar
Hamile pantolonları için yeni sezonda fiyat aralığı 89 TL’den başlıyor.

bes cep Hamile pantolon modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git