1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Hamile Kot Pantolon Modelleri

Hamile Kot Pantolon Modelleri
2 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 3.223 kez okundu.

Hamile bayanlar için en şık pantolonların başında hiç şüphesiz ki kot pantolonlar gelmektedir. Hamile bayanlara özel olarak tasarlanmış olan ve rahatlıklarıyla dikkatleri çeken kot pantolonlar, aynı zamanda kullanım kolaylıklarıyla da ön plana çıkmaktadır. Hamilelik döneminde tercih edilecek olan kıyafetlerin altına da oldukça şık bir kombin yapabilme avantajı da sağlayan hamile kot pantolon modelleri, yeni sezonun modasına da ayak uyduruyor.

eskitilmiş hamile kot pantolon

Yeni Moda Hamile Kot Pantolonlar

Yeni moda hamile bayan kot pantolonlarda, seçenekler oldukça çeşitli. Hamile bayanlar vücutlarının tipine göre zevklerine uygun kot pantolonları rahatlıkla bulabilirler.

Dar Paça Modeller: Dizden başlayarak darlaşan ve paçaya kadar uzanan darlığıyla birlikte bayanlara hoş bir görünümü sağlayan dar paça hamile kot pantolon modelleri, düz renge sahip olan ürünlerin yanı sıra ayrıca bayanlara pile detayına sahip olan modelleri de sunuyor.

Geniş Paça Modeller: Dar paçanın aksine dizden başlayarak paçaya kadar bol olarak uzanan modeller olan geniş paça hamile kot pantolonlar, oldukça rahat bir giyim imkânı sunuyor. Koyu tonların hakim olduğu geniş paça modeller, hamile bayanların vücudunu kusursuz bir şekilde saracak.

Detaylı Modeller: Üzerinde leke detayı ve hafifçe yırtık detayı gibi detaylar bulunduran kot pantolonlarda, yeni sezonda hamile kot pantolonlar arasından tercih edilebilecek modeller oluyor.

Hamile Kot Pantolonlarda Fiyatlar
Hamile kot pantolonlarda fiyatlar markadan markaya farklılık göstermekle birlikte ortalama olarak 80-85 TL bandından başlıyor.

yazlık hamile kot pantolon modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git