1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Halka Küpe İle Zarif Görünün

Halka Küpe İle Zarif Görünün
6 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 2.533 kez okundu.

Halka küpe çok uzun zaman önce ortaya çıkmış ve hala moda gündeminden düşmeyip modanın en trend parçalarından biri olmaya devam etmektedir. Moda da her yıl bir başka şey kendini ön plana çıkarsa da halka küpeyi geride bırakamamıştır. Bunun en büyük sebebi halka küplerin oldukça şık ve zarif bir görünümüdür. Kullanılan malzeme, verilen şekil ve boyut ile halka küpeler birçok model ve çeşitte moda gündeminde yerini almaktadır. Bu çok sayıdaki çeşidiyle halka küpe kombini yapmak, giydiğiniz kıyafete, saçınızın modeline ve yapılan makyaja bağlı olarak değişmektedir. Balıkçı yaka bir kazağın üstüne takacağınız zarif halka küpe ve yüzünüze yaptığınız soft bir makyaj girdiğiniz ortamda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır.

halka küpe modelleri

Halka Küpe Modelleri

Halka küpeler zariflik belirtisi olarak herkes tarafından kabul gördüğünden birçok model ile piyasa da yerini almıştır. Kadınların bir numaralı tercihi bu konuda gümüş halka küpeler olmaktadır. Şık bir akşam yemeği için veya düğün gibi özel davetler bir yana günlük iş hayatında, sokak modasında oldukça sık kullanılan gümüş halka küpeler bu bakımdan en çok tercih edilmektedir. Altından dahi yapılabilen halka küpeler, aynı zamanda birçok plastik madde ile de renk renk takıcılarda yerini almıştır. Kırmızı, siyah, pembe gibi birçok rengi mevcuttur. Fakat bayanlara sorulduğunda şık ve zarif görünüm için gümüş halka küpeleri tercih ederken, gündelik sokak modasında ise spor ve şık bir görünüm için renk renk olanları tercih etmektedir.

Halka Küpeleri Nasıl Kombin Edebiliriz ?

halka küpeler 2017

Halka küpeler için kombininiz de dikkati küpeye çekmek için topuz bir saç modeli kullanmanız gerekmektedir. Yani kafanızda saçınız, küpeniz, makyajınız yarışmamalıdır. Küpeniz ile bir farklılık yapmak istiyorsanız soft bir makyaj ve doğal bir topuz ile küpenizi ortaya çıkartabilirsiniz. Ayrıca giyeceğiniz şık bir elbise veya gömlek ile bunu tamamlayabilirsiniz. Halka küpe bir aksesuar olduğundan bu konuda takacağınız çok şık bir saat ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Gösterişten uzak şaşalı dediğimiz saatlerde uzak durulmalıdır. Sade ve şık olmanız zarif bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git