1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Günlük Makyaj Önerileri

Günlük Makyaj Önerileri
25 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.402 kez okundu.

Kadınların vazgeçemediği ve ciltlerine uyguladıkları zaman mutlu oldukları yegane şey ”makyajdır”. Makyaj yapmayan kadın yoktur. Bazı kadınların makyaj yapmanın dozunu abartır ve güzelliklerine zarar verir. Fakat bazı kadınlar ciltlerine uygun olan makyaj yapma tekniğini öğrenmiştir. Günlük makyaj önerileri tüyolarına dikkat eden hanımlar makyaj sayesinde daha alımlı olabilir. Günlük makyaj öneri sadece daha güzel ya da daha alımlı olmanıza neden olmaz. Cilt tipinize uygun olan makyajı yapmanızı sağlar. Size vereceğimiz birkaç küçük günlük makyaj önerisi ile beraber makyaj yapmanın inceliklerini öğreneceksiniz. Bu sayede abartmadan nasıl makyaj yapmanız gerektiği konusunda bilinçlenmiş olacaksınız.

günlük makyaj önerileri

Günlük Makyaj Önerileri Nelerdir?

Adı üstünde ”günlük makyaj önerileri” her daim rahatça uygulayabileceğiniz ve günlük yaşamda rahatça kullanabileceğiniz makyaj sırlarıdır. 2016 günlük makyaj önerileri diğer yıllardan farklı olmamakla beraber sadeliğin gün geçtikçe değer kazandığı ve hanımları daha çekici olmalarına yardımcı olan küçük tüyolardan oluşmaktadır. Şimdi gelelim günlük yaşamınızda rahatça uygulayabileceğiniz birbirinden güzel günlük makyaj önerilerini sizlere anlatmaya. 🙂

  • Fondöten kullanmak eskisi kadar moda değil. Yeni nesil BB kremler günlük makyajlar için daha uygun. Bu yüzden fondöten kullanımını en aza indirin.
  • Dudaklarınızın daha çekici görünmesini istiyorsanız aşırı ruj kullanmak yerine nemlendirme uygulayın. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra diş fırçası ile 1 dakika dudaklarını fırçalamak nem miktarının artmasına ve az miktarda ruj kullansanız bile rujunuzun daha canlı görünmesini sağlar.
  • Eğer makyaj yapmaktaki amacınız daha çekici daha seksi görünmek ise gözlerinize yapacağınız makyaja önem verin. Gözler erkeklerin en çok dikkat ettikleri yerlerdir. Gözlerinize uygun bir makyaj ile onların kalbini çalmanız oldukça kolay olacak. 🙂

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git