1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Gelinlik Modelleri 2017

Gelinlik Modelleri 2017
10 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 2.893 kez okundu.

2017 gelinlik modelleri, bir önceki yıldan daha şık ve daha güzel olacak gibi. Gelinlik kesimlerinde devrim niteliğinde değişiklikler olmasa bile kadınlar gelinlik modelleri 2017 diye bir arama yaptıklarında birbirinden şık ve farklı gelinlik modelleri ile karşılaşacak. Özellikle dekoltenin daha ölçülü kullanıldığı bunun yanında şıklığın ön plana çıkarıldığı modeller 2017 yılında oldukça beğeni toplayacak gibi.

gelinlik modelleri 2017

2017 Gelinlik Modası

Gelinlik modelleri, 2017 yılına gelindiğinde dantel işlemeli ve balık kesim gelinlik modellerinin ağırlıkla tercih edileceği bir yıl olacak gibi. Özellikle son yıllarda popülerliği tekrardan artan dantel işlemeler kadınların bu sene göreceği ve tercih edeceği modellerden olacak.

2017 gelinlik modelleri

Balık kesim modeller ise daha da daralmakta ve kadınların güzel fiziklerini ortaya çıkarmaya oldukça müsait modellerden olacak. Dantel işlemeli modelleri tercih etmeyen hanımlar vücut hatlarını belirgin bir şekilde ön plana çıkaran bu modelleri tercih ederek rüya gibi bir gelin olma şansını yakalayabilir.

balık gelinlik modelleri 2017

Diğer bir yandan da balık kesim gelinlik modelleri her kadının tercih edemeyeceği modeller olduğu unutulmamalı. Çünkü bu modelleri düğününüzde giyebilmek için oldukça düzgün bir fiziğiniz olmalı. Tabi ki hayatınızın en özel gününde balık kesim gelinlik modelini giymek istiyorsanız diyet ve spor yaparak kilo vermeniz gerekiyor. 2017 gelinlik modelleri hakkında ilerleyen günlerde yeni yazılar ile karşınızda olacağız. Bizi takip etmeyi unutmayın hanımlar!

Etiketler:

Gelinlik Modelleri 2017 Konusuna 4 Yorum Yapıldı
  1. Gizem dedi ki:

    2017 gelinlik modellerine enyenimoda.net sayesinde ulaşmış olduk. Gelinlik modelleri gerçekten çok güzel. 🙂

  2. Anıl dedi ki:

    Düğünümde hep böyle bir gelinlik giymek istemişimdir. Bu gelinlik ile çok tatlı bir gelin olacağım inşallah. :))

  3. göz kamaştırıcı modeller.yeni evlenecekler için rehber gibi yazı olmuş.

  4. Gerçekten çok güzel bir sezon olacak 2017, modeller gelinleri ruhunu okşayacak güzellikte…

Sayfa başına git