1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Gelinlik Koleksiyonları

Gelinlik Koleksiyonları
29 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.628 kez okundu.

Ünlü tasarımcıların itina ile hazırladığı 2016 gelinlikler ile gelin adaylarının rüyalarını süslüyor diyebiliriz. Yeni sezonun öne çıkmış trendlerin de kabarık kısmı ayrılabilir etekler, askıları kısımları güpür kumaştan tasarlanmış gelinlikler, ipek saten ve ipek şifon kumaşlardan oluşuyor. Hayalinizdeki gelinlik modelleri 2016 yılının koleksiyonlarında gizlenmiş sizi bekliyor olabilir.

işlemeli 2016 Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Düğün gününüzde prensesler gibi olmanın hayalini kurmanıza gerek yok bu yıl en trend modeller arasında prenses gelinlik modelleri ilk sıralarda yer alıyor. Eteklerine volan eklenmiş daha da kabarık olması sağlanmış bol güpürlü gelinlik modellerinde prenses olmak artık o kadar da zor olmasa gerek. Tasarımcıların vazgeçemediği tül ve işlemeli kumaşlara bu yıl payetli kumaşlar da eklenmiş durumda. İncecik olan tülü itinayla kullanan modacılar gelinliğin havadaymış gibi durmasını sağlamış tenle uyumunu bütünleştirerek çok çarpıcı bir görünüm sağlamışlar. 2016 gelinliklerde tül ve dantel kumaşlar ilk sırayı alırken güpürlerin sadece gelinliklerin askı kısımlarında kullanıldığı sıradanlıktan çıkmış ezber bozan detaylarla süslenmesi, bu yıl oldukça fark yaratıyor.

fransız 2016 Kısa Kollu Gelinlik Modelleri

Etek kısmı çıkarılabilen iki farklı model olarak kullanılabilen yeni moda en trend modeller düğününde çift gelinlik giymek isteyen gelin adaylarının gönlünü çalacak gibi görünüyor. Nikahta kabarık bir gelinlik tercih eden gelin adayı düğününde eteğin çıkarılabilen kısmını düz bir form olarak kullanabilir sıradanlıktan çıkıp şık ve göz alıcı görünebilir. 2016 gelinliklerde armut vücut tipine sahip bayanlar içinde A kesim gelinlik modelleri yine dantel, tül kumaşlar, fransız dantelli muhteşem güpürlerle süslenmiş olarak bu yılın en iyileri arasında yerini almış görünüyor.

2016 Kısa Kollu Gelinlik Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git