1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Gelin Başı Modelleri Tesettür

Gelin Başı Modelleri Tesettür
13 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 5.731 kez okundu.

Düğün sezonunun başlaması ile gelin adaylarını tatlı bir telaş ve heyecan kaplamaya başlar. Düğün hazırlıkları bir yandan devam ederken diğer yandan da gelinin gelinliği ile bütünlüğü sağlayan saç modeline özen göstermesi gerekir, saç modeli gelinlikle bütünlük ve uyum sağlamalıdır. Bu yazımızda hem kapalı, tesettürlü kadınlar için gelin başı modellerini hem de açık kadınlar için gelin başı modellerini sizler ile paylaşacağız.

kapalı gelin başı modeli

kapalı gelin başı modeli

açık gelin başı modeli 2016

açık gelin başı modeli 2016

Gelinlik seçimi yaparken saç için kullanılacak aksesuarları da satın alabilirsiniz. Fakat gelinliğin önemi kadar düğünün nerede yapılacağı da dikkate alınmalıdır. Bu seçim aşamasında gelinler 2016 gelin başı modellerinde ten rengine, saç uzunluğuna,  ve seçmiş olduğu gelinliğe göre bir gelin saçı tercih etmelilerdir.

topuz gelin başı modeli 2016

topuz gelin başı modeli 2016

2016 gelin başı modellerinde bu sezon çok sıkı olmayan ve iri gibi durmayan, örgü detaylı ile iri, kalın bukleli modeller dikkat çekiyor. Saç modeli düşük dağınık topuz olarak adlandırılan bu saç modeller gelinlere sadelik ve zariflik katmasını sağlamaktadır. Çiçekli ve taşlı aksesuar detayları ile bir bütünlük kazanmış olan 2016 gelin başı modelleri, gelinlik modellerinde bulunan taşlı ya da sade olması durumunda rahatlıkla tercih edilebiliyor.

tesettür gelin başı modeli

tesettür gelin başı modeli

Sadelik ve şıklığın ön planda tutulduğu saç modelleri arasında tercihe göre duvak ya da duvaksız olarak ta kullanabilir çeşitli taç, taşlı firkete tokalarla fark yaratabilir bu yılın trend modellerine uyum sağlayabilirsiniz. İri saç bukleleri aralarına serpiştirilen küçük bahar çiçekleri tercih edildiğinde şık ve zarif bir görüntünün elde edebilirsiniz. Gelinlik tercihinin önemli olduğu kadar saçınızın da uyumu sizi farklı gösterecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git