1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Gelin ayakkabısı nasıl seçilir?

Evlilik, yeni bir hayat ve yeni bir başlangıç demektir. Kadınlar bu yeni başlangıçta, gelinlikten düğünün yapılacak olduğu yere kadar her şeyin mükemmel olmasını isterler. Bunun içinde günler hatta haftalar öncesinden hazırlıklara başlarlar. Bu hazırlıklar arasında en önemli olanı ise gelinlik ve ayakkabı seçimidir. Özellikle ayakkabı seçerken birçok kadın zorlanır. İşte, gelin ayakkabısı nasıl seçilir?
Sorusunun yanıtı:

  • Önemli gecelerde en çok tercih edilen ayakkabılardan biri de yüksek topuklu ayakkabılardır. Ancak; her ne kadar hoş görünse de bu ayakkabılar tüm gecenizi mahvedebilir. Sürekli ayakta olacağınızı ve dans edeceğinizi düşünürsek orta boy bir topuklu ayakkabı tercih etmek çok daha iyi olacaktır.
  • Gelin ayakkabısı genel olarak beyaz renklerde seçilir. Bunun yanı sıra ayakkabı seçimi yaparken; gümüş, kırık beyaz gibi renkler tercih edilirse günlük hayatta da kullanabilir.
  • Özellikle bahar aylarında yapılan düğünlerde ayakkabı olarak ten rengi ve uçuk pembe gibi tatlı renkler de seçilebilir. Böylece sıradanlıktan kurtularak farklı bir görünüm kazanılabilir.
  • Son zamanlarda en çok tercih edilenlerse Converse tarzı gelin ayakkabılarıdır. Özel olarak hazırlanan ve süslenen bu ayakkabılar ile hem gün boyu rahat olabilir hem de şık görünebilirsiniz.

Ayakkabı seçimi yaparken mutlaka hem şık hem de rahat olmasına özen gösterilmelidir. Sırf güzel görünüyor diye ayaklara rahatsızlık veren bir ayakkabı seçmek ciddi problemlere neden olabilir. En güzel gününüzde rahat ve şık olmak, yorucu bir günün sonunda yüzünüzü güldürecektir.

19 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 2.030 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git