1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Fantezi Gecelik Modası

Fantezi Gecelik Modası
16 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 2.914 kez okundu.

Bir elli yıl öncesinin paçalı don, pazen pantolon, penye gecelik akımının yerini son on yıldır süslü gecelikler, çekici iç çamaşırları ve fantezi gecelik almaya başladı. Çok zengin model seçeneği ile üretilen fantezi gecelik, her ten rengine, her vücut tipine göre farklı özelliklerde ve çok farklı renk seçenekleriyle üretilmektedir.

Fantezi Gecelik Modası
Genellikle tüllü kumaşlardan üretilen ve dantellerin süslediği fantezi gecelikler, ince askılı, kalın askılı ya da straplez gibi farklı çeşitlere sahiptir. Kendinden göğüs desteği bulunan ürünlerin yanı sıra sutyen takmak istemeyen, göğüslerini rahat bırakmayı tercih eden, ya da daha çekici olduğu için ince tüllerden göğüs desteği bulunmayan ürünleri tercih edenler de olabilir. En çok tercih edilen fantezi gecelik rengi yılların eskitemediği kan kırmızısı, şarap kırmızısı, bordo, mürdüm rengi gibi kırmızı tonları olurken, siyah, koyu kahverengi, lacivert ve mor gibi asiliğin, kadınlığın ve çekiciliğin sembolü renkler de epey popülerdir. Bu gecelikler daha çok yeni evli ve genç kadınlar tarafından tercih edilmekte olup, her boydan ve kilodan kadına göre ürün seçeneği bulunsa da vücudunuzu daha net sergilediği için ince kadınların üzerine daha çok yakıştığı bir gerçektir. Kadife kumaşın ürünler arasına tekrar hızlı bir giriş yapmasıyla birlikte fantezi gecelik modasında da kadife ürünleri görmeye başlamanız mümkündür.

seksi gecelik modelleri

Nerelerden Temin Edebilirsiniz?
Birkaç yıl öncesine kadar cüretkâr kıyafetler çok hoş bir gözle karşılanmadığı için gecelik bile olsa her yerde bulmak mümkün olmuyordu. Yalnızca çok büyük çamaşır markaları fantezi gecelik satışı yapıyordu. Günümüzde ise çoğu iç çamaşırı satan dükkânda girip sorduğunuzda fantezi gecelik ürününü bulabilirsiniz. Küçük dükkânlardan bu ürünü temin edebileceğiniz gibi daha zengin model çeşidi bulmak isterseniz mahalle aralarındaki dükkanlar yerine büyük ve merkezi yerlerdeki dükkan ve mağazalara göz atabilirsiniz. Ünlü markaların fantezi gecelik için özel koleksiyonlar çıkardığını, modellerini her mevsim ve sezonda da yenilediklerini hatırlatmakta fayda var. Ayrıca Türkiye bazlı alışveriş sitelerinde olmasa bile Çin menşeili ürün satışı yapan uluslararası alışveriş sitelerinde mağazalarda bulduğunuzdan çok daha fazla çeşitli ürün bulabilirsiniz.

fantezi gecelik modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git